KAYNAK; "Çok net pozisyondu"

Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Patronu Orhan Kaynak; “Son dakika da golü atmış olsaydık 3 puanla dönebilirdik. Çok net pozisyondu.” dedi. Kaynak ayrıca; “En kısa sürede transfer dosyası açılır, ondan sonra yapacağımız transferle ile ligde iyi bir şekilde devam ederiz” ifadelerini kullandı.

KAYNAK; "Çok net pozisyondu"

Yeni sezonun ilk karşılaşmasında kısıtlı kadroya rağmen Adana deplasmanında son saniyelerde kaçırdığı golle galibiyetten olan ve 1 puanla ilimize dönen Elazığspor’da Teknik Patron Orhan Kaynak, oyunun genelinde ortada geçen bir maç olduğunu kaydetti.

“ÇOK NET POZİSYONDU”

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Orhan Kaynak;  ”Sıkıntılı bir dönemde buraya gelip maç oynamak kolay değildi. Oyuncu arkadaşlarımız tebrik ediyorum. Bu sıcak iklimde oynamak iki takım için de zordu. Maç içerisinde gerginlik olsa da, hakeme itirazlarımız olsa da, 1-1 bitmiş maç. Son dakika da golü atmış olsaydık 3 puanla dönebilirdik. Çok net pozisyondu.” dedi.

KAYNAK TRANSFER TAHTASI HAKKINDA DA KONUŞTU

Öte yandan transfer tahtasının açılarak yapılacak transferlerle daha iyi bir şekilde devam edeceklerini de dile getiren Kaynak; “Oyunun genelinde, ortada geçen bir maçtı. İkinci yarıda Adanaspor hücum anlamında ofansif anlamda oyuncu değişikliklerinden sonra biraz daha hareketli biraz daha baskı kursa da, oyuna müdahale etme şansımız yoktu. İki gün önce takıma katılmış, Orhan Şam ile Kadir Bekmezci’yi oyuna almak zorunda kaldık. Zor bir süreç Elazığspor için. En kısa sürede transfer dosyası açılır, ondan sonra yapacağımız transferle ile ligde iyi bir şekilde devam ederiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER