Kanadalı yıldız övgüyle bahsetti!

Kısa bir süre önce İl Özel İdare Basketbol Takımı bünyesine katılan 1994 doğumlu Abigail Margaret Anne Fogg, Fırat Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Takımdaki arkadaşlığın üst seviyede olduğunu dile getiren Kanadalı yıldız taraftara da parantez açarak; “Gerçekten takımımızın büyük taraftarı var. Hepsinin bu başarıda da önemli payları olduğunu düşünüyorum. Hepsine teşekkür ediyorum.”dedi.

Kanadalı yıldız övgüyle bahsetti!

İl Özel İdare Basketbol Takımı’nda deplasmanda oynanacak olan Bursa BŞB mücadelesinin hazırlıkları, geçtiğimiz gün İl Özel İdare Spor Kompleksi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen antrenmanla başlamıştı. Son 8 haftada rakiplerini farklı skorlarla devirerek lige adeta damga vuran ve adım adım zirveye yürüyen Periler Başantrenör Hakan Acer nezaretinde yoğun mesaide bu hafta oynayacakları karşılaşmaya hazırlanıyor.

FOGG; “ARKADAŞLIK ORTAMI ÜST DÜZEYDE”

Temsilcimizde son iki maçta toplam 43 sayı üreterek galibiyetlerde önemli pay sahibi olan 1994 doğumlu Oyuncu Abigail Margaret Anne Fogg, Fırat Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Takıma kısa bir süre önce katılan Kanadalı yıldız arkadaşlık ortamına vurgu yaparak; “Elazığ İl Özel İdare Basketbol Takımı’na yeni katıldım. Buna rağmen takımı çok sevdim. İki karşılaşmada görev aldım ve elimden geleni yapmaya çalıştım. İyi de mücadele ettiğimi düşünüyorum. Bu takımda oynamaktan mutluyum. Arkadaşlık ortamı üst düzeyde… Arkadaşlarım, teknik heyetimiz ve yönetimimiz de takıma katıldığımda yabancılık çekmemem için ellerinden gelen desteği sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.”ifadelerinde bulundu.

KANADALI YILDIZ; “TAKIMIMIZIN BÜYÜK TARAFTARI VAR”

İlk kez Mardin ekibi karşısında iç sahada maça çıktığını ve taraftara hayran kaldığını ifade eden Kanadalı Oyuncu Abigail Margaret Anne Fogg; “Elazığ’ı henüz tam olarak gezme fırsatı yakalayamadım. Ancak bana anlatılanlara göre zengin bir tarihi ve kültürü olduğu aşikar. Elazığ’ın yemeklerinin de çok güzel olduğunu söylüyor arkadaşlarım. Bu konuda çok fazla bu tatları deneme fırsatı bulamasam da et yemekleri gerçekten çok güzel. Bu hafta Mardin ekibi karşısında aldığımız galibiyette ilk kez taraftarın karşısında mücadele ettim. Gerçekten takımımızın büyük taraftarı var. Hepsinin bu başarıda da önemli payları olduğunu düşünüyorum. Hepsine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. İbrahim KARAKULAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER