Kadir Bekmezci; “Elazığspor’dan haber bekliyorum”

Kemerspor 2003 ekibi ile anlaştığı iddia edilen Kadir Bekmezci Fırat Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Deneyimli futbolcu Kemerspor ile anlaşma iddialarını doğrulamazken; “Ben hala Elazığspor’dan haber bekliyorum. Güzel gelişmeler yaşanırsa seve seve aidiyet hissi duyduğum bir yerde kariyerimi sürdürmekten mutlu olurum.” dedi.

Kadir Bekmezci; “Elazığspor’dan haber bekliyorum”

TY Elazığspor’dan alacaklarını temin edemediği gerekçesiyle ayrılan Kadir Bekmezci’nin TFF 3. Lig ekiplerinden Kemerspor 2003 ekibiyle anlaştığı iddia edilmişti. Özellikle sosyal medyada gündem olan transfer konusunun ardından deneyimli oyuncu Fırat Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu.

HALA ELAZIĞSPOR’DAN HABER BEKLİYOR

Kadir Bekmezci Kemerspor Kulübü’ne transfer olan arkadaşı Erman Kılıç ile birlikte gittiğini ancak kendinin bu ekiple anlaşma sağlamadığını, Erman Kılıç’a destek olmak için orada olduğunu ifade etti. Hala Elazığspor Kulübü’nde yaşanabilecek olan gelişmeleri beklediğini belirten tecrübeli futbolcu; “Kemerspor 2003 ekibiyle arkadaşım Erman anlaşma sağladı. Ben de oraya arkadaşıma destek olmak için gitti. Bu kulüple her hangi bir anlaşmam söz konusu değil. Ben hala Elazığspor’dan haber bekliyorum. Uzun bir dönemdir çeşitli sıkıntılar yaşadık ve orada emeklerimiz var. Bu emeklerimizi boşa harcamak istemiyoruz. Güzel gelişmeler yaşanırsa seve seve aidiyet hissi duyduğum bir yerde kariyerimi sürdürmekten mutlu olurum. Ancak bir çok teklif de alıyorum. Eğer Elazığspor’dan haber gelmezse, beklediğimiz gelişmeler yaşanmazsa üzülerek söylüyorum ki farklı bir kulüpte futbolculuk hayatımı sürdüreceğim. Bizler de profesyonel insanlarız. Umarım bir an önce Elazığspor bu çıkmazdan kurtulur.”dedi.

Haber: İbrahim KARAKULAK

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER