İşte GAKGO'nun yeni transferleri!

Elazığspor’un sezon başında Mali’den bedelsiz olarak getirdiği 19 yaşındaki futbolcular Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA'nın amatör lisansları çıkarıldı. U-21 takımında görev yapacak olan BAGAYOKO ve DIARRA’nın beğenilmeleri durumunda profesyonel yapılacakları öğrenildi.

İşte GAKGO'nun yeni transferleri!

Elazığspor’da sezon başında Mali’den bedelsiz olarak getirilen futbolcular Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA'ya amatör lisans çıkarıldı.

Elazığspor’un U-21 takımı ile çalışmalarını sürdüren 19 yaşındaki futbolculardan Moussa BAGAYOKO forvet arkası, İdrissa DIARRA ise stoper mevkiinde görev yapıyor.

Yeni transferlerle ilgili bilgiler veren Elazığpsor U-21 Ligi Teknik Sorumlusu Ender ÇINAR, her iki futbolcudan da beklentilerin çok yüksek olduğunu kayderek, Elazığspor’un bu futbolculardan uzun yıllar yararlanabileceğini düşündüğünü söyledi.

1998 Mali doğumlu olan Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA, Elazığspor’un bugün Samsunspor ile oynadığı U-21 Ligi Maçı’nda ilk kez Bordo-Beyazlı formayı giydi.

Hayli heyecanlı oldukları gözlenen Moussa BAGAYOKO ve İdrissa DIARRA’nın beğenilmeleri durumunda, Elazığspor’da profesyonelliğe yükselecekleri öğrenildi.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2017, 23:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER