İşadamı Yunus Genç: "En kısa sürede para kaynağını oluşturup, gayri resmî olarak göreve başlayacağız"

TY Elazığspor Kulübü’ne başkan adayı olacağı iddia edilen Elazığ’ın tanınan İşadamlarından Yunus Genç, Fırat Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulundu. Genç, yaklaşık 15 Milyon TL’lik bir kaynağın oluşturulamadığı takdirde, temsilcimizin daha fazla zaman kaybetmemesi adına adaylığı düşünmeyeceğini dile getirdi. Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın onay ve desteğini aldığını dile getiren Yunus Genç; “Kendimiz, medikal gruplarımız, değerli dostlarımız vasıtasıyla kaynak oluşturma noktasında büyük yol kat ettik. En kısa sürede para kaynağını oluşturup, gayri resmî olarak göreve başlayacağız. ” dedi.

İşadamı Yunus Genç:  "En kısa sürede para kaynağını oluşturup, gayri resmî olarak göreve başlayacağız"

TY Elazığspor Kulübü’nde Aralık ayında gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurul toplantısında başkanlığa aday olmayı düşünen isimlerden biri olan İşadamı Yunus Genç, yaklaşık 15 Milyon TL gibi bir kaynak oluşturulmadığı takdirde, Elazığspor’un zaman kaybetmemesi adına aday olmayı düşünmediklerini dile getirdi. Genç bu noktada para kaynağı oluşturmak için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını kaydetti.

YUNUS GENÇ BAŞKAN YANILMAZ’IN ONAYINI VE DESTEĞİNİ ALDI

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın adaylık konusunda onayını ve desteğini aldıklarını ifade eden Genç; “Biz, Elazığspor Kulübü için bir yola çıkmayı düşünüyoruz. En kısa sürede para kaynağını oluşturup, gayri resmî olarak göreve başlayacağız.  Çalışmalarımız hızla bu yönde ilerliyor. Bunun için de çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Özellikle kulübümüzü sıkıntılardan kurtarabilme adına kaynak noktasında arayışlarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Belediye Başkanı Sayın Mücahit Yanılmaz ile de görüşerek, kendisin in onay ve desteğini aldık. Tabi ki bizler şunun farkındayız; yaklaşık 15 Milyon TL gibi bir kaynak üretilmediği takdirde, bizler de aday olmayı düşünmüyoruz.”dedi.

“5 MİLYON TL GİBİ BÜTÇELERLE BU YOLA ÇIKMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ”

Şu ana kadar kaynak oluşturma noktasında önemli bir yol kat ettiklerini kaydeden Genç; “Kendimiz, medikal gruplarımız, değerli dostlarımız vasıtasıyla kaynak oluşturma noktasında büyük yol kat ettik. Eğer bu konuda planlarımız doğrultusunda adaylığa tam manasıyla hazır olduğumuzu düşünürsek, Elazığspor Kulübü’nün geleceği adına yola çıkacağız. Kaynak noktasında bir ilerleme sağlayamazsak, biz 3-5 Milyon TL gibi bütçelerle bu yola çıkmayı düşünmüyoruz. Çünkü Elazığspor Kulübü’nün daha fazla kaybedecek vakti yok.”şeklinde konuştu. - İbrahim KARAKULAK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fethi yavuz
Fethi yavuz - 5 ay Önce

Hayırlı Uğurlu olsun Başarılar dilerim

Oğuz kağan
Oğuz kağan - 5 ay Önce

Genç yöneticiler lazım girişimciler lazım bu takıma bu da doğru kişi gibi duruyor bakalım ne olacak

SIRADAKİ HABER