İmzalar neden attırılamadı ?

Transfer Tahtası kapalı olan Elazığspor’da mevcut kadrodaki futbolcular sözleşmelerini fesih ederek takımdan ayrıldılar. Başkan adayı Hacı Murat Yümlü iç transferde kadroyu koruyacağız açıklaması yapmasına rağmen, iç transferde hiçbir futbolcuya imza attırılamadı.

İmzalar neden attırılamadı ?

Elazığspor dağılıyor. Bordo-Beyazlı Kulüpte kriz her geçen gün büyüyor.

Bordo-Beyazlı Kulüpte toplam 23 futbolcu takımdan ayrıldı. Ayrılan futbolcuların tamamı sözleşmelerini fesih etti. Bu futbolcuların alacakları ödenmezken, borçlar yeni sezon öncesinde transfer tahtasına yansıyacak. Hal böyleyken gözler Başkan Adaylığını açıklayan Hacı Murat Yümlü’ye çevrildi. Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan tam destek sözü aldığını iddia eden Hacı Murat Yümlü, iç transferde hiçbir futbolcuya imza attıramadı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği basın toplantısında iç transferi çözdüğünü Mehmet Yiğit, Orhan Şam, Ahmet Sabri Fener, Muahmmed İldiz gibi futbolcularla anlaştığını ifade eden Yümlü’nün ardından, bahsedilen futbolcularla herhangi bir anlaşma zemini oluşmadığı ortaya çıktı.

Transfer tahtasının kapalı olmasının yanında iç transferde de kayıpların yaşanması, bu şartlar altında dış transfer nasıl çözülecek sorusunu akıllara getirdi. Teknik Direktör sorununu da şuana kadar çözemeyen Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’ye sosyal medyada da taraftarlar tarafından tepkiler gelmeye başladı.

Elazığ Son Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER