Güvenlik sorununa paravan çözümü!

Projesi tamamlanmadan ve ihaleye çıkmadan kale arkası tribünleri yıkılan Atatürk Stadyumu’nda hafta sonu oynanacak olan Elazığspor-Samsunspor karşılaşması öncesinde tartışılan güvenlik sorununa paravan çözümü üretildi.

Güvenlik sorununa paravan çözümü!

Projesi bile tamamlanmadan, ihale aşaması gerçekleştirilmeden yıkımına başlanılan Atatürk Stadyumu’nun geleceği hakkında spekülasyonlara, Pazar günü oynanacak olan Elazığspor-Samsunspor mücadelesindeki güvenlik sorunu tartışmaları eklenmişti.

PARAVANLAR 5 BUÇUK METRE UZUNLUĞUNDA

Yıkımın ardından geçtiğimiz hafta sonu oynanan Elaziz Belediyespor- Aydınspor 1923 maçında tribünlerin açık halde bulunması ve saha içine girebilecek taraftarların olabilmesiyle güvenlik sorunu yaşanmış, bu durumun nasıl çözülebileceği tartışılmıştı. Yaşanan gelişmelerin ardından bu sorunun önüne geçilebilmesi için kale arkasının hemen ardına 5 buçuk metrelik metal paravanlar yerleştirildi ve güvenlik tehdidi de ortadan kaldırılmış oldu.

GÜVENLİK ODASI İHLALİ!

Atatürk Stadyumu’nun protokol tribününün hemen altındaki güvenlik odasının hali görenleri şaşkınlığa uğratıyor. Ana giriş olarak sahaya geçiş yapılan bölümde bulunan odadaki çöpler, paspaslar ve odanın bakımsızlığı, Elazığspor ve Elaziz Belediyespor’un maçlarını yaptığı stadyumun bakımsızlığını da gözler önüne seriyor.

Elazığ Fırat Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER