Genç Gakgolar Milli Takım Seçmelerinde!

Malatya’da Genç Milli Takımlar tarafından gerçekleştirilen 14 yaş altı oyuncu seçmelerine Elazığsporlu Futbolcular Ahmet Nesil Turhan ve Emircan Yılmaz da katıldı.

Genç Gakgolar Milli Takım Seçmelerinde!

Tolunay Kafkas sorumluluğundaki Genç Milli Takımlar tarafından gerçekleştirilen ve 2004 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı oyuncu seçmeleri, bugün de devam etti. Seçmelere İstanbul'dan 4, Ankara ve İzmir'den 2, Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Kayseri, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon, Trakya ve Van'dan 1'er olmak üzere 20 bölge karması katılıyor. Genç Milli Takımlar teknik direktörleri ile bölge antrenörlerinin takip ettiği organizasyon, yarın sona erecek. U14 seçmelerinin, Genç Milli Takımların en küçük yaş grubu olan U14 Milli Takımı'na ve kulüplere seçme havuzu oluşturması hedeflenirken, Malatya’da düzenlenen seçmelere Elazığspor’dan iki genç sporcu da katıldı. Kulüp Müdürü Akif Kıraç, U-14 takımı futbolcularından Ahmet Nesil Turhan ve Emircan Yılmaz’ın seçmelere katıldığını dile getirdi. İki futbolcuyu ve altyapı hocalarını tebrik eden Kıraç; “Bir kulüpte alt yapıya önem verilmesinin meyvesi bu çocuklardır.”ifadelerinde bulundu.

BORDO-BEYAZLI TARAFTAR KİTAP OKUYACAK

Öte yandan Elazığspor Kulüp Müdürü Akif Kıraç ve Yönetim Kurulu Üyesi Vural Baygeldi, Elazığspor Dergisi’ni kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra okullara da yaymaya başladı. Kıraç ve Baygeldi minik çocuklara da dergiyi tanıtırken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında da çalışmalarını sürdürdüler. Kulüp Müdürü Kıraç ve Yönetim Kurulu Üyesi Baygeldi Elazığspor- Boluspor maçı öncesi tüm taraftarlara kitap dağıtımı için, taraftar gurup başkanları ile bir araya gelerek, bordo-beyazlı taraftarların kitap okuma alışkanlığı edinmesi için de organizasyon gerçekleştirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER