Elazığsporlu taraftarlar Şanlıurfa'ya çıkarma yapacak!

Ligde telafisi olmayan haftalara girilirken Birevim Elazığspor Cumartesi günü Şanlıurfa’da kritik bir maça çıkacak. Temsilcimiz Adana Demirspor ile karşı karşıya gelecek. Kümede kalma umutlarımızın devam etmesi adına galip gelmemiz gereken bu önemli müsabakada bordo-beyazlı taraftarların Şanlıurfa’da takımlarını yalnız bırakmaması bekleniyor.

Elazığsporlu taraftarlar Şanlıurfa'ya çıkarma yapacak!

Birevim Elazığspor Cumartesi günü saat 13:30’da Şanlıurfa GAP Stadyumu’nda Adana Demirspor’u ağırlayacak. Bu maç bordo-beyazlıların ligde kalabilmesi adına hayati önem taşıyor. Temsilcimiz bu karşılaşmadan galibiyetle ayrıldığı takdirde umutlarını önümüzdeki haftalara taşıyacak olurken Adana Demirspor’un kazanması halinde matematiksel olarak kümede kalma ihtimalimiz olsa bile taraftarlar, önümüzdeki haftalarda play-off mücadelesi veren ve kümede kalma hesapları yapan rakiplerimizle karşı karşıya gelecek olmamızdan ötürü, işimizin hiç de kolay olmayacağına inanıyor.

TARAFTAR İÇİN OTOBÜS KALDIRILACAK

Cumartesi günkü maçın önemini bilen temsilcimiz hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürürken bu karşılaşma için taraftara da büyük iş düşüyor. Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk taraftarın bu maçta takımı desteklemesi adına Şanlıurfa için otobüs seferleri organize etti. Çok sayıda taraftarın Şanlıurfa’ya gitmesi beklenirken 90 dakika boyunca da takımlarını Adana Demirspor’a karşı galibiyet adına desteklemesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER