Elazığspor'da, Taraftarlar İsyan Etti!

Bordo-beyazlı taraftarlar Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar’a isyan bayrağını açtı. Son maçta kaybedilen 2 puanın sorumlusu tutulan Kalpar’a ağır eleştirilerde bulunan taraftarlar, Kalpar’ı acil istifaya davet etti. Öte yandan bazı taraftarlar; “Karahan Çelik, Veysi Şimşek ve Ömer Kızılkoca şimdi ellerini ovuşturuyorlar. Çünkü devre arasında ne kadar çok transfer, o kadar çok köfte ekmek.” gibi ilginç ifade ve iddialarda bulundular.

Elazığspor'da, Taraftarlar İsyan Etti!

TFF 1. Lig’in 14.haftasında deplasmanda 2-0 öne geçmesine rağmen Adana Demirspor karşısında 2-2’lik beraberlikle ayrılan Elazığspor’da Teknik Direktör Hüseyin Kalpar kredisini iyiden iyiye tüketmeye başladı.

KALPAR, KAYBEDİLEN 2 PUANIN SORUMLUSU OLARAK GÖSTERİLDİ

Geçtiğimiz haftaya kadar bordo-beyazlı taraftarın futbolcularla birlikte eleştiri oklarının hedefi olan deneyimli çalıştırıcı, Adana’da kaybedilen 2 puanın sorumlusu tutuldu. Oyuna geç müdahale ettiğinden yakınılan Hüseyin Kalpar için ağır eleştiriler yapılırken, 62 yaşındaki çalıştırıcıyı takımın başına geçiren yönetim de eleştirildi.

“HÜSEYİN EFENDİYE BİR TON PARA VERİP GETİRENLER UTANSIN!”

Elazığspor Kulübü’nün resmi sosyal paylaşım hesabının yanı sıra çeşitli platformlarda da “İstifa!” seslerinin yükseldiği yorumlar ve görüşlerin bazıları şu şekilde;

Serdar Gündoğdu; “Ben böyle bir takim görmedim.  0-2 öndesin, gel maç 2-2 olsun. Hakkımız helal olmasın.”

Mustafa Ercan; “Yazıklar olsun. Sarı kartlı Ahmet Aras’ı  80 dakika oyunda tutan, Onur Güney’de ısrar eden Hüseyin Kalpar sen hoca olamazsın. 2.yarı takımı geriye yaslarsan Onur Güney gibi bir oyuncuyu 90 dakika oyunda tutup hata yapmasını beklersen maç kazanamazsın.”

Ahmet Örnek; “Bunlar adamı verem eder.”

Salim Bulut; “Bu maç hoca yüzünden bu hale geldi.”

Özkan Içyeroğlu; “Bunların maçı da izlenmez, bunların maçına da gidilmez. Bir hafta şöyle rahat rahat bir maç izleyemeyecek miyiz? Şu maçı alsak 5. sıraya çıkacaktık. Yazık, yazık…”

Oğuz Karakaş; “Maçı katlettin Hüseyin Kalpar böyle oyun okuma mı olur?”

Yalçın Yaman; “İlk önce içi geçmiş hocayı gönderin gitsin. Yazıklar olsun. Alacağımız maçı berabere bitirdik. Maç seyretmek istemiyorum.”

Mustafa Yılmaz; “Böyle hoca mı olur, yazıklar olsun!”

Gakgoş İsmail Aslan; “Bu gözleri görmeyen değişikliği bile yapamayan Hüseyin efendiye bir ton para verip getirenler utansın!”

Mehmet Tuncel; “Ne kadar iyi teknik direktör varsa gönderdiler, takımı …. Bıraktılar!”

“MEHMET ALTIPARMAK; “ÇETE VAR” DEMİŞTİ!”

Maç sonu Hüseyin Kalpar’ı hedef alan açıklamaların ardından Teknik Direktör Hüseyin Kalpar’ın karşılaşma değerlendirmesi de şaşkınlık yarattı. “Oyunun sonucundan memnunum, oyuncularımı kutluyorum.” diyen Kalpar’ın değerlendirmesinin taraftarlar dalga geçildiği nitelemesinde bulunulurken; “Şaka!” gibi ifadeler de yer aldı. Savunma oyuncusu Erman Bulucu’nun sayesinde yenilgiden kurtulunduğu belirtilen yorumlardan bazılarında Mehmet Altıparmak’ın “Çete” açıklamalarının benzerleri dile getirilerek, devre arasında çok fazla transfer yapılacağı yorumların bazıları şöyle;

Hasan Basri Ovalı; “Mehmet Altıparmak giderken açıkladı. “Elazığspor’da çete var!” diye. Karahan Çelik, Veysi Şimşek ve Ömer Kızılkoca şimdi ellerini ovuşturuyorlar. Çünkü devre arasında ne kadar çok transfer, o kadar çok köfte ekmek.”

Suat Topan; “Erman’ın sayesinde yenilgiden kurtuldun. Bu iş senin işin değil!”

Süleyman Cihan; “Senin devrin bitmiş Hüseyin Kalpar, sayende 2 puan gitti!”

Hıdır Sarıkaya;”Derhal istifa et! İkinci yarı soldan 15 dakikada 15 atak yiyorsun. Sen arızayı görmüyorsun. “

Yusuf Z. Aksoy; “Hoca müsvettesi! Şampiyonluğa oynayan takımı 3 haftada orta sıraların takımı haline getirdin! Korkarım ki kalan 3 haftada da düşme hattına atarsın bizi!”

Burhan Bilgiç; “Velhasıl Elazığspor sana 2 gömlek fazla geldi. Acilen evine dön. Hiç mi koskoca şehirde hoca bulamadık? Allah yardım etsin.”

Ferhat Çobur; “Bunlar bizimle dalga geçiyor sanırım.”

Metin Dicle; “İstanbul’da bizleri komik durumda bıraktınız. Hüseyin Kalpar’la devam etmek demek küme düşmek demektir!”

Elazığ Fırat Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER