Elazığspor’da kamp yok!..

Tarihinin en sıkıntılı dönemini yaşayan Elazığspor, takımdan ayrılan oyuncular nedeniyle kadro oluşturmakta sıkıntı yaşarken, planlanan Antalya kampı da iptal edildi. Bordo beyazlılar, ağırlıklı genç oyunculardan kurulu kadrosuyla 8 Ocak Salı Günü Elazığ’da çalışmalara başlayacak…

Elazığspor’da kamp yok!..

Elazığspor’da yaşanan süreçte futbolcular takımdan ayrılınca; bordo beyazlı ekip devre arası kampını yapamaz duruma geldi.

Kayyum süreci yaşayan ve futbolcularının büyük çoğunluğunun sözleşmelerini tek taraflı feshederek takımdan ayrılmasının ardından, Elazığspor adeta kamp yapamaz duruma geldi.

Takımların transferlerini yapıp, ikinci yarıya hazırlandığı ortamda, Elazığspor’un bırakın transfer yapmayı, elindeki oyuncuları da bir bir kaybetmesi neticesinde adeta sahaya takım çıkaramaz duruma geldi.

Daha önce planlanan Antalya kampının da, oyuncuların takımdan ayrılmaları nedeniyle teknik direktör Orhan Kaynak tarafından iptal edilmesinin ardından, bordo beyazlı takımın 8 Ocak Salı günü kendi tesislerinde toplanarak, ağırlıklı olarak genç oyunculardan kurulu kadrosuyla ikinci yarı hazırlıklarına başlayacakları öğrenildi.

Borcu nedeniyle de halen tesislerinin Elektrikleri kesik olan Elazığspor’da  8 Ocak’ta başlayacak çalışmalar nedeniyle elektriklerin açılma çabalarının da devam edildiği gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER