Elazığspor’da Halen Ses Yok, Kayyum Başkan’ına Ulaşılamıyor

Ara transfer döneminin bitmesine sayılı saatler kalmasına rağmen halen somut bir adım atılmadığı ve Kayyum Başkanı Doç.Dr. Sebahattin Devecioğlu’na tüm aramalara rağmen ulaşılamadığı öğrenildi.

Elazığspor’da Halen Ses Yok, Kayyum Başkan’ına Ulaşılamıyor

Spor Toto 1. Lig’de tarihinin en karanlık dönemini yaşayan Elazığspor’da transfer tahtasının açılıp, açılmayacağı halen daha belirsizliğini korurken, çözüme kavuşması gereken dosyaları çözmek için İstanbul’da bulunan Elazığ valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığspor’un durumunu yakından takip ettiği öğrenilirken, Kayyum Başkanı Doç.Dr. Sebahattin Devecioğlu’yla da bir görüşme yapacağı tahmin ediliyordu. Ancak son gelen haberlere göre, tüm aramalara rağmen Kayyum Başkanı Doç.Dr. Sebahattin Devecioğlu’na ulaşılamadığı gelen bilgiler arasında

Öte yandan Elazığspor'un transfer tahtasının açılması için yoğun çaba sarf eden Vali Çetin Oktay Kaldırım Başkan Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu'na tüm aramalara rağmen ulaşamazken, bu konuda yanlız kalan Vali Kaldırım'a destek amacıyla Eski Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü'nün ve Ticaret Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'ın da tahtanın açılması için yoğun çaba sarf ettiği öğrenildi.

Kaynak:Ajans23

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER