Elazığspor için umut toplantısı

Elazığspor Kulübü’ne destekleriyle taraftarın adeta bağrına bastığı Vali Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ETSO Başkanı Asilhan Arslan ve Kayyum Başkanı Sebahattin Devecioğlu ile Elazığspor Kulübü Eski Başkanı Mustafa Urhan bir araya geldi.

Elazığspor için umut toplantısı

Sıkıntılı süreci devam eden Kayyum yönetimindeki TY Elazığspor’da sorunlara çözüm olma amacıyla Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan desteklerini sürdürüyor.

VALİ KALDIRIM’IN BAŞKANLIĞINDA BİR ARAYA GELDİLER

Daha önce kaynak oluşturma noktasında defalarca kulübe katkı su an, taraftarın adeta sevgilisi haline gelen Vali Kaldırım’ın bordo-beyazlı kulübün sıkıntılı döneminde çalışmaları da yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Vali Kaldırım dün önemli bir toplantıya başkanlık yaptı.  ETSO Başkanı Asilhan Arslan ve Kayyum Başkanı Sebahattin Devecioğlu, Elazığspor Kulübü Eski Başkanı Mustafa Urhan, ETSO Meclis Başkanı Ahmet YAŞAR, Vali Kaldırım’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

TOPLANTI OLUMLU SONUÇLAR DOĞURABİLİR Mİ?

Edinilen bilgilere göre toplantıda Elazığspor Kulübü’nün son durumu istişare edildi. Özellikle transfer tahtası konusunun masaya yatırıldığı toplantıda kaynak noktasından yeni yönetim oluşumu da ele alındı. Öte yandan haberin yayına hazırlandığı dakikalarda devam eden toplantının olumlu sonuçlar doğurabileceği tahmin ediliyor.

İbrahim KARAKULAK

Elazığ Fırat Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER