Elazığspor, dünya basınında manşet oldu!..

Elazığspor’un transferin son dakikalarında 22 futbolcuyu birden kadrosuna katması, dünya basınında da geniş yankı uyandırdı. Başta dünyaca ünlü ve İngiltere’nin en fazla okunan gazetesi “The Sun” olmak üzere birçok yayın organı Elazığspor’un transfer harekatını manşetlerine taşıdı.

Elazığspor, dünya basınında manşet oldu!..

Elazığspor’un 31 Ocak Perşembe günü saat 24.00’de sona eren Ara Transfer Dönemi’nin bitimine sayılı dakikalar kala kadrosuna kattığı 22 transfer dünya genelinde geniş yankı uyandırdı.

Başta dünyaca ünlü ve İngiltere’nin en fazla okunan gazetesi “The Sun” olmak üzere birçok yayın organı Elazığspor’un transfer harekatını manşetlerine taşıdı.

Haberini “Türkish Delights” başlığı ile duyuran The Sun, Türk kulübü Elazığspor’un, son transfer gününde iki saat içinde 22 imza attırdığını yazdı.

Haberin içeriğinde Elazığspor’un transfer yasağını kaldırma adına hızlıca davrandığını ifade eden The Sun, Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın zamanda görevinden ayrıldığını da aktarırken Kulüp eski Başkanı Selçuk Öztürk’ün transfer engelinin kaldırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini vurguladı.

İngiltere’nin en yüksek tirajlı gazetesi olan The Sun gazetesi, haberin sonunda ise Elazığspor’un kadrosuna kattığı 22 futbolcunun isimlerini yazdı.

Öte yandan The Sun’un yanı sıra dünya genelinde yayın yapan birçok haber ajansı, televizyon ve gazete de Elazığspor’un transferin son dakikalarında transfer yasağını kaldırarak kadrosuna 22 oyuncu katmasını manşetlerine taşıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER