Elazığspor'da tehlike çanları çalıyor

Tetiş Yapı Elazığspor’da, tehlike çanları çalıyor. Mevcut kadrodaki 7 futbolcu, alacaklarının ödenmemesi gerekçesiyle serbest kalmak için TFF’ye başvurdu.

Elazığspor'da tehlike çanları çalıyor

Adanaspor’da mağlup olarak lige havlu atan Tetiş Yapı Elazığspor’da, tehlike çanları çalmaya başladı. Sezon başından buyana maddi sorunlarla boğuşan ve futbolculara düzenli ödeme yapmakta zorlanan Elazığspor’da, mevcut kadrodaki 7 futbolcunun, alacaklarının ödenmemesi gerekçesiyle serbest kalmak için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurduğu öğrenildi.

Alınan bilgilere göre, Alpaslan Öztürk, Mehmet Yiğit, Sezgin Coşkun, Soner Şahin, Tom, Lamine Diarra, Mertan Caner Öztürk’ün alacaklarını tahsil edebilmek amacıyla avukatları aracılığıyla Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurup, Elazığspor’dan alacaklarını talep ettikleri bildirildi.Türkiye Futbol Federasyonu’un bu gelişme üzerine Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü’ne 1 aylık süre verdiği öğrenilirken, bu süre içerisinde ödeme yapılmaması durumunda ise söz konusu futbolcuların serbest kalacakları belirtildi.

Önümüzdeki günlerde kongre sürecine girmesi beklenen Bordo-Beyazlı ekibimizde Sedat Karataş Başkanlığındaki yönetim kurulunun, bu gelişme üzerine nasıl bir tedbir alacakları ise ilerleyen günlerde netleşecek.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER