Elazığ Vekilinden Malatya Modeli

Elazığspor ile ilgili konuşan Milletvekili Tolga Ağar; “Acı reçeteyi bir an önce önümüze koyup; Malatya modeli gibi altyapısıyla sağlam bir takım yaratmak lazım.”dedi. Ağar ayrıca altyapının önemini vurgulayarak; “Hep beraber, el birliğiyle bu memleketin evlatlarına da ekmek kazandırıp belki aralarından yıldızlar çıkartıp, bu şekilde altyapısı sağlam bir Elazığspor oluşturmak.”şeklinde konuştu.

Elazığ Vekilinden Malatya Modeli

AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar Kanal Fırat Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın programına konuk oldu. Milletvekili Ağar programda Elazığspor ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

“ACI REÇETEYİ BİR AN ÖNCE ÖNÜMÜZE KOYUP…”

Kulübün ciddi bir finansmana ihtiyaç duyduğunu dile getiren Milletvekili Ağar, Yeni Malatyaspor’u örnek göstererek; “Bu konuda öncelikle bir şeyler yapabilir miyiz? Yapamaz mıyız? Sorularına cevap bulmak gerekir. Açık açık söyleyeyim kendi adıma biraz zor yaparız. Çünkü finansman ile ilgili bir problem. Ortada ciddi bir nakit ihtiyacı var. Az bir meblağ değil. Elazığspor’un bir sponsor desteği yok, belli bir geliri yok. Kendi kaynaklarına yönelmesi lazım. Acı reçeteyi bir an önce önümüze koyup;  Malatya modeli gibi altyapısıyla sağlam bir takım yaratmak lazım. Ciddi bir finansman desteğine ihtiyaç var. Kafamda bir şey var Bir firma ile sponsorluk görüşmesi var ama hemen olabilme şansı yok. ” diye konuştu. Ağar ayrıca altyapının önemini vurguladı.

Abdulvahap ÇELİKEL

Elazığ Fırat Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 6 ay Önce

Golge etme baska ihsan istemez

SIRADAKİ HABER