Elazığ seninle gurur duyuyor!

Öğle saatlerinde transfer tahtasının önünde sadece 1 engel dosya kalmıştı… Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın devreye girerek kaynak üretmesiyle, bu sorunun da üstesinden gelindi. Böylece taraftarın merakla ve heyecanla beklediği haber de, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın üstün gayretleriyle nihayet verilmiş oldu.

Elazığ seninle gurur duyuyor!

TY Elazığspor Kulübü’nde transfer tahtası sorunu çözüme kavuştu. Bu konuda yoğun çalışmalar gerçekleştirilirken, taraftarın beklediği müjde geldi…

VALİ KALDIRIM’IN BÜYÜK GAYRETLERİYLE…

Uzun süredir adeta bordo-beyazlı taraftarların kabusu haline gelen transfer tahtası konusunda, sorun için bütün programlarını askıya alıp yerinde incelemede bulunma amacıyla İstanbul’a giden Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın büyük gayretleriyle sona erdi.

TRANSFER İŞLEMLERİ GEÇ SAATLERE KADAR DEVAM EDECEK

Bugün transfer tahtasının açılabilmesi adına sadece bir dosya dışında bütün sorunlar çözüme kavuşturulurken, o futbolcu sorunu da akşam saatlerinde çözüldü. Transfer tahtasını açan bordo-beyazlılar transfer edeceği futbolcuların resmi işlemlerine de başladı. Gece geç saatlere kadar devam edecek resmi işlemlerle birlikte Elazığspor Kulübü’nün hem yerli hem de bazı yabancı oyuncuları kadrosuna katacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER