Elazığ'ın Perileri Finalde!

Elazığ İl Özel İdare Basketbol Takımı, İzmir’de oynanması gereken mücadeleye Urla Belediyesi’nin çıkmaması nedeniyle, TKBL play-off’ta finale yükseldi.

Elazığ'ın Perileri Finalde!

Elazığ İl Özel İdare Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi play-off yarı final mücadelesi üçüncü karşılaşması için Cumartesi günü İzmir’de Urla Belediyesi ile karşı karşıya gelemedi.

RAKİP TAKIM MAÇA ÇIKMADI

Elazığ’da oynanan karşılaşmaların ilkini 67-61’lik skorla kazanan temsilcimiz, ikinci maçta 90-50’lik farklı bir zafer almıştı. İzmir’e avantajlı giden Periler, 12 Eylül Salonu’nda saat 14:00’te başlaması gereken müsabakadan galibiyetle ayrıldığı takdirde, finale kalan ilk takım olarak önemli bir başarı elde edecekti. Ancak bu mücadele, rakip takımın maça çıkmaması nedeniyle oynanamadı.

MAÇ SONUCU TBF TARAFINDAN AÇIKLANACAK

Konuyla ilgili olarak İl Özel İdare Basketbol Takımı’ndan yapılan açıklamada; “Urla Belediye takımının antrenörünün sahaya çıkmamasından dolayı hakem maçı tatil etmiştir. Maç sonucu TBF tarafından daha sonra ilan edilecektir. Urla Belediye serisini 3-0 ile geçen takımımız finale yükseldi. Kızlarımız sahadaki yerini alırken taraftarlarımız da bizi yalnız bırakmadı. İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneğine desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.” dendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER