Elazığ'ın Beklediği Kritik Toplantı İstanbul veya Ankara’da Yapılacak

Elazığspor’da takımın geleceği açısından büyük önem taşıyan İlimiz Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile yapılacak olan toplantının İstanbul veya Ankara’da gerçekleşebileceği öğrenildi.

Elazığ'ın Beklediği Kritik Toplantı İstanbul veya Ankara’da Yapılacak

Elazığspor’da gözlerin çevrildiği kritik toplantının yeri netleşiyor…

Spor Toto 1. Lig’e veda eden ve yeni sezonda TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Bordo-Beyazlı ekibimizde, her şey İlimiz Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile yapılacak olan toplantıya bağlı.

Dağılma tehlikesinde olan kadro, transfer tahtası ve yeni sezondaki hedefin ne olacağı gibi soruların cevabını bulacağı bu kritik toplantının, İstanbul veya başkent Ankara’da gerçekleşebileceği öğrenildi.

Toplantıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, 23 Haziran’da gerçekleştirilecek olan İstanbul yenileme seçimlerinin ardından İlimiz Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın da katılımıyla düzenlenecek olan toplantının gününün henüz netleşmediğini aktarırken, toplantının Elazığ dışında İstanbul veya Ankara’da yapılacağını söyledi.

Toplantı öncesinde söz konusu isimlerle ön görüşmeyi yaptığını ve Elazığspor’da yaşanan temel problemlerle ilgili kendilerine bir sunum yapacağını aktaran Başkan Öztürk, toplantıdan Elazığspor için somut bir adım atılmasını beklediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 22:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER