Devecioğlu: "Elazığspor’u Kapatabiliriz"

Devecioğlu, transfer yasağını açamadıkları ve kulübe başkan bulamadıkları takdirde Elazığspor gibi güzide bir kulübümüzü kapatmak zorunda kalacağız diye konuştu. Devecioğlu, transfere engel kişilerle görüşmelerini de devam ettiriyor.

Devecioğlu: "Elazığspor’u Kapatabiliriz"

Bordo beyazlı kulübe kayyum olarak atanan Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, kulübün her anlamda problemlerinin olduğunu belirterek, zor bir sürecin Elazığspor’u beklediğini söyledi.

“ELAZIĞSPOR GİBİ GÜZİDE BİR KULÜBÜMÜZÜ KAPATMAK ZORUNDA KALACAĞIZ”

Ajansspor’a açıklamalarda bulunan Devecioğlu, Adanaspor maçına altyapı oyuncularıyla çıkacaklarını hatırlatarak, “ “İlk maçımıza PAF Takımımızla çıkacağız. Transfer yasağını açamazsak ve gerekli çoğunluk sağlanıp başkanımızı bulamazsak Elazığspor gibi güzide bir kulübümüzü kapatmak zorunda kalacağız” diyerek, 52 yıllık bordo beyazlı kulübün faaliyetlerini durdurabileceklerini söyledi.

Öte yandan Elazığspor kayyum başkanı Sebahattin Devecioğlu, son bir hamle olarak transfere engel kişilerle görüşmek, transfere engel dosyaları değerlendirmek üzere çalışmalarına hız verdi. Devecioğlu’nun yapacağı görüşmelerin ardından transfer yasağını kaldırmak için engel olanlara bu kulübün yasağını kaldırtmaları için ricada bulunacağı, aksi takdirde kulübün kapısına kilit vurulacağını belirterek, Elazığspor’un kapanacağını ifade edecek.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER