Birevim Elazığspor – Altınordu Karşılaşmasının Ardından

Birevim Elazığspor – Altınordu karşılaşmasının ardından Birevim Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu ve Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, karşılaşmayı değerlendirdiler.

Birevim Elazığspor – Altınordu Karşılaşmasının Ardından

Birevim Elazığspor Spor Toto 1. Lig 28. Haftasında Altınordu ile karşılaştı. Müsabakanın ardından Birevim Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu ve Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu karşılaşmayı değerlendirdiler.

AKSU: MÜSABAKA BİZİM İÇİN ÖNEMLİYDİ

Birevim Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu, “Müsabaka bizim için önemliydi. Özellikle üst sıralardaki rakiplerimizle puan farkının açılmaması için aldığımız 3 puan önemliydi. Sonradan oluşturulan bir takım olmamıza rağmen burada aldığımız skor bizi rahatlattı. Ankara bize uğurlu geldi. Bundan sonraki maçlar için bir Malatya planı vardı, bu planlar gerçekleşmezse bizim talebimiz Ankara olacak” açıklamasında bulundu.

EROĞLU: MAÇIN ZOR GEÇECEĞİNİ BİLİYORDUK

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, “Maçın zor geçeceğini biliyorduk. Rakip takım katı bir savunma anlayışı ortaya koydu. Oyunun ikinci yarısında, böyle takımlara karşı skor avantajı sağlarsan fırsatlar yakalayacağımızı biliyorduk. Taçtan gelen topta kalemizde golü gördük. Düşme potasında olan bir takım tabii ki savunma anlamında daha katı olacaklardı. Oyun haddinden fazla durdu. Rakibi tebrik ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER