BAYGELDİ; "Oyuncu ilimize geldi ve kulübe teslim ettik"

Elazığspor Kulübü Eski Yönetim Kurulu Üyesi Vural Baygeldi; “Hollanda‘dan gelen oyuncuyu kulübümüze teslim ettik. Umarım Elazığspor‘a faydalı olur.”dedi. Öte yandan Baygeldi, Türkiye genelinde önemli bir marka ile forma ya da isim sponsorluğu anlaşmasının yakın olduğunu dile getirdi.

BAYGELDİ; "Oyuncu ilimize geldi ve kulübe teslim ettik"

Transfer tahtasını açmak için çalışmaların devam ettiği TY Elazığspor Kulübü’nde bir yandan da transfere engel borçların kaldırılması ihtimaline karşılık futbolcu arayışları devam ediyor. Bu kapsamda bir çok oyuncu ile temas kuran bordo-beyazlılar altyapı için genç oyuncu avını da sürdürüyor.

BAYGELDİ; “OYUNCU İLİMİZE GELDİ VE KULÜBE TESLİM ETTİK

Bu kapsamda Elazığspor Kulübü Eski Yönetim Kurulu Üyesi Vural Baygeldi‘nin de devreye girmesiyle Hollanda‘dan Elazığ‘a Türk asıllı bir forvet sabah saatlerinde ilimize geldi. Oyuncu Elazığspor Kulüp Tesisleri‘ne giderken burada altyapıya teslim edildi. Altyapı takımında denemeye alınması beklenemn Selim Tunçbilek‘ten verim alındığı takdirde profesyonel yapılması bekleniyor. Konuyla ilgili konuşan Vural Baygeldi; “Son iki sezon Hollanda‘nın VV Una ekibinde forma giyen oyuncu toplam 39 gol atarken 27 de asist yaptı. Oyuncu ilimize geldi ve kulübe teslim ettik. Burada faydalı olduğu anlaşılırsa profesyonel yapılabilir. Umarım Elazığspor‘a faydalı olur.”dedi.

FORMA YA DA İSİM SPONSORU

Öte yandan kaynağa ihtiyaç duyan bordo-beyazlılarda Elazığspor Kulübü Eski Yönetim Kurulu Üyesi Vural Baygeldi‘nin girişimleriyle önemli bir marka ile sponsorluk anlaşmasının yapılmasının yakın olduğu kaydedildi. Baygeldi; “Elazığspor Kulübü için neler yapabiliri, bu çıkmazdan kurtulması adına nasıl girişimler yapabiliriz diye sürekli düşünce halindeyiz. Bu konuda Elazığspor için ya forma ya da isim sponsorluğu için Türkiye genelinde tanınan bir marka üzerinde anlaşma sağlanmak üzere. Umarım Elazığspor kötü günlerini geride bırakır. Kulübümüze herkesin destek olması şart. Sayın Valimiz Çetin Oktay Kaldırım bey efendilere de çok teşekkür etmek istiyorum. Kendisi Elazığspor ile yatıp Elazığspor ile kalkıyor. Gece gündüz neler yapılabilirin derdinde. Her Elazığlının da böyle özverili olması gerek ve kulübümüze destek olması şart.”ifadelerinde bulundu.

İbrahim KARAKULAK

Elazığ Fırat Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 13:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ridvan yoruk
Ridvan yoruk - 7 ay Önce

Cok yetenekli bir oyuncu sen sus ridvan firat

Rıdvan fırat
Rıdvan fırat - 8 ay Önce

Vulan onda futbolcumu olur o daha ayakta duramıyor

SIRADAKİ HABER