Başkan Öztürk'ten Flaş Açıklamalar!..

Kanal 23 Televizyonunda yayınlanan Gece Görüşü Programı’na telefonla bağlanan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, oldukça önemli açıklamalarda bulundu. Destek alması durumunda görevine devam etmek istediğini aktaran Öztürk, elektrik kesintisi nedeniyle Belediyespor Tesisleri’ni kullanmak istediklerini ancak gelen olumsuz cevabın kendisini çok üzdüğünü kaydetti.

Başkan Öztürk'ten Flaş Açıklamalar!..

Kanal 23 Televizyonunda yayınlanan Zülfü Bal'ın sunduğu Gece Görüşü Programı, dün geceye damgasını vurdu.

Moderatörlüğünü Zülfü Bal’ın yaptığı Gece Görüşü’ne telefonla bağlanan Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, merak edilen birçok konuda değerlendirmelerde bulundu.

İlk olarak küme düşme sürecini değerlendiren Öztürk; içlerinin yandığını fakat kendisinin vicdanen rahat olduğunu söyledi.

Mücahit Yanılmaz döneminde kendisine verilen sözlerin tutulmadığını ve istifaya zorlandığını ifade eden Başkan Selçuk Öztürk, daha sonra şehir imar revizyon planı çerçevesinde Elazığspor’un kullanılarak 350-400 Milyon TL civarında para toplandığını, buna rağmen Elazığspor’un borcunun iki katına çıktığını ve büyük yolsuzluklar yapıldığını iddia etti.

Başkan Selçuk Öztürk, en kısa sürede yeni sezon planlaması konusunda Vali Kaldırım, Belediye Başkanı Şerifoğulları ve ilimiz milletvekilleriyle bir araya geleceğini ve kendilerine brifing vereceğini aktarırken, destek görmesi durumunda yoluna devam edeceğini aksi durumda ise görevi bırakacağını söyledi.

Bazı şahısların Elazığspor’un kapatılıp Belediyespor modeline geçilmesini savunduklarını ifade eden Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, bu insanların Elazığ’a ihanet ettiklerini savunurken, Elaziz Belediyespor’un da Belediye değil şahıs takımı olduğunu söyledi.

Son olarak Elaziz Belediyespor’dan genç oyuncular için antrenman sahası talebinde bulunduklarını aktaran Başkan Öztürk, Belediyespor’un bu taleplerini geri çevirmesinin kendisini çok üzdüğünü söyledi.

Kaynak: Kanal 23

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut şahin
mahmut şahin - 3 ay Önce

elaziz belediye sporu yıpratacağına kendi işine bak eline yüzüne bulaştırdığın elazığ sporun durumu ortada senin döneminde kaç tane genç elazığ sporda oynadı bi kendini sorgula bol ve boş keseden konuşmaya devam selçuk efendi

SIRADAKİ HABER