Ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor!

TY Elazığspor’da ayrılıklar sürüyor… Adem Alkaşi sözleşmesini feshederek Bandırmaspor ile anlaşma sağladı. Soner Şahin de sözleşmesini feshetti. İki deneyimli oyuncu Fırat Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu.

Ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor!

TY Elazığspor’da kadro neredeyse tamamen boşaldı… Bir çok oyuncu sözleşmelerini feshederek farklı kulüplerle anlaşma sağladı. Temsilcimizde son olarak Adem Alkaşi Bandırmaspor ile anlaşırken Kaleci Soner Şahin de sözleşmesini feshetti… İki deneyimli oyuncu Fırat Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulundu.

SONER ŞAHİN SÖZLEŞMESİNİ FESHETTİ

Sözleşme fesih tarihinin geldiğini kaydeden deneyimli eldiven Soner Şahin, son ana kadar Elazığspor’u beklemeye devam edeceğini dile getirerek; “Elazığspor Kulübü’ndeki sorunları bütün kamuoyu biliyor. Takımımızdan bir çok arkadaşımız ayrıldı. Benim de sözleşme fesih tarihim bugün gelmiş durumda. Yani ben de mecburen sözleşmemi feshediyorum. Günü geldiği için yasal olarak sözleşmemi feshediyorum ancak son ana kadar Elazığspor’u yine bekleyeceğim. Eğer olumlu bir gelişme olursa tekrar Elazığspor ile yola devam etmek istiyorum. Henüz her hangi bir kulüple anlaşmayan ve sözleşmelerini feshetmelerine rağmen hala bekleyen birkaç arkadaşımız daha var. Onlar da, ben de olumlu gelişmelerin yaşanması adına şu an için beklemedeyiz. Özellikle bu hafta içerisinde bir adım atılması gerekiyor.”dedi.

DENEYİMLİ ELDİVEN BİR ÇOK TEKLİF ALIYOR

Bir çok ekipten teklif aldığını dile getiren Soner Şahin; “Spor Toto 1. Lig’den özellikle bir ekip benle görüşme halinde ve takıma gitmem için ısrarcı. Bunun yanında 2. Lig’den bir çok takım benle görüşmek istiyor. Eğer Elazığspor’da olumlu gelişmeler yaşanmazsa bizler de profesyonel insanlarız ve ikinci yarıdan itibaren ne yazık ki farklı bir kulüpte forma giyeceğiz. Bizler bu zamana kadar çok bekledik. Kulübümüzü, takımımızı sevdiğimiz için emek verdiğimiz için aylarca para almadık ve yine de bekledik. Emek verdik. Şartlar oluşursa neden ayrılalım ki? Umarım Elazığspor bu zor günlerinden kurtulur. Eğer daha fazla sorunlar yaşanır ve kulüp ligden düşerse, tekrar bu lige çıkabilme adına ekonomik olarak çok büyük kaynaklar, şimdi ihtiyaç duyulan kaynaklardan daha fazla gerekir.”şeklinde konuştu.

ADEM ALKAŞİ; “ÇOK GÜZEL BİR TAKIMDIK AMA BUNU BOZMAK İSTEYENLER OLDU”

Tecrübeli futbolcu Adem Alkaşi de sözleşmesini feshederken Bandırmaspor ile anlaşma sağladı. Bu zamana kadar bir çok zorluklar yaşadıklarının altını çizen Adem Alkaşi; “Bugün itibarı ile Elazığspor ile olan sözleşmemi üzülerek söylüyorum ki feshetmiş bulunmaktayım. Yaşadığımız bu dönemde bize destek olan taraftarlarımıza ve basın mensuplarına çok teşekkür ediyorum… Çok güzel anılarla ayrılıyorum. Takım arkadaşlarıma, hocalarıma, kulüp çalışanlarına, personeline, malzemecisine, masörüne, aşçısına, temizlikçisine, çaycısına ve şoförüne varana kadar herkes hakkını helal etsin. Muhasebe bölümü ve Kulüp Müdürü Murat Ertürk’e de çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir takımdık ama bunu bozmak isteyenler oldu. Umarım bunu başaramazlar. Ben hakkımı herkese helal ediyorum, kendinize çok iyi bakın…”diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER