Andreas Tatos Yoksa Sıkıntı Büyük

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da Yunanlı Yıldız Andreas Tatos’un sakatlığı endişe yaratıyor…

Andreas Tatos Yoksa Sıkıntı Büyük

Temsilcimiz Elazığspor’da Samsunspor Maçı’nda sakatlanan Andreas Tatos’un  Boluspor maçında oynaması zor. Bordo-Beyazlılar, Tatos yokken kazanmakta zorlanıyor.

TFF 1.Ligin 9. Haftası’nda oynanan ve 2-2’lik skorla beraberlikle sonuçlanan Samsunspor Maçı’nda sakatlanan Andreas Tatos’un sakatlığı endişe yaratırken 28 yaşındaki tecrübeli oyuncunun Boluspor Maçı’nda da oynamasının zor olduğu bildirildi…

Sağ diz iç yan bağlarında kısmı yaralanma meydana gelen ve o tarihten itibaren sırasıyla Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (1-0), Elazığspor-Gaziantep (2-0) ve son olarak Grandmedical Manisaspor-Elazığspor (2-1) Maçları’nda forma giyemeyen Andreas Tatos’un yokluğunda Temsilcimiz Elazığspor 3 maçta toplam 6 puan kaybetti. Sakatlık sonrası form düşüklüğü yaşayan Welington Tom ile iyi bir uyum yakalayan Andreas Tatos görev aldığı maçlarda Elazığspor’un önemli silahı olurken gösterdikleri başarı performansla alınan başarı sonuçlarda büyük pay sahibi oldu. Yunanlı Yıldızın oynamadığı 3 maçta sadece Gaziantepspor’u yenebilen Elazığspor’da sağlık heyeti Tatos’un biran önce sahalara dönmesi için büyük çaba sarfediyor. 

Kaynak:kanal23
 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 21:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER