Alpaslan Öztürk; “Hakkınızı helal edin”

Yarın alacağı ödenmediği takdirde serbest kalma hakkı elde edeceği iddia edilen başarılı oyuncu Alpaslan Öztürk, bordo-beyazlıların içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan bir an önce kurtulması temennisinde bulundu.

Alpaslan Öztürk; “Hakkınızı helal edin”

Tetiş Yapı Elazığspor’da başarılı oyuncu Alpaslan Öztürk’ün veda ettiği konuşuluyor... Yarın temsilcimizden alacağını tahsil edemediği takdirde serbest kalma hakkı kazanacağı öne sürülen ve normalda 31 Mayıs tarihinde sözleşmesi sona erecek olan deneyimli oyuncu sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.  Elazığlılara teşekkür eden Alpaslan; “Bütün Elazığ halkına teşekkürü bir borç bilirim. Sözleşmemin fesih olmasına saatler kala Elazığspor’a gelecek sezon için başarılar dilerim. İnşallah içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan tez vakit kurtulup, hiçbir futbolcusunu kaybetmez. Ben ve ailem isteriz ki sezon boyunca elinden geleni yapan Alpaslan’a hakkınızı helal edersiniz. Bol şanslar.”dedi.

AYRILIP AYRILMAYACAĞI YARIN BELLİ OLACAK

Alpaslan’ın temsilcimizde devam edip etmeyeceği ve kulüpten kesin olarak ayrılıp ayrılmayacağı, yarın saat 17:00’ye kadar yaşanacak olan gelişmelerden sonra netlik kazanacak. Alpaslan Öztürk Tetiş Yapı Elazığspor formasıyla bu sezon 29 maçta görev aldı. 8 gol kaydeden başarılı oyuncu 2 de asist yaptı.

İbrahim KARAKULAK

Elazığ Fırat Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER