Allah'tan Elazığlı

Elazığspor transfer komitesi transfer çalışmalarına başladı. Bordo-beyazlı temsilcimizde rota kaleci transferine yöneldi.

Allah'tan Elazığlı

Elazığspor transfer komitesi transfer çalışmalarına başladı. Bordo-Beyazlı temsilcimizde rota kaleci transferine yöneldi.

Elazığlı olması ve Elazığspor’a gelmeye sıcak bakması nedeniyle kaleci Günay Güvenç bordo-beyazlı takımda kaleci transferinde ilk sırayı alırken, alternatif isimlerde gündeme geldi. Göztepe’de oynayan ve bonservisi elinde bulunan Günay Güvenç’in Elazığspor’dan 1 Milyon 800 Bin TL istemesi bu transferin önünü tıkadı. Alınan bilgilere göre Günay’a Elazığspor’un 900 Bin TL teklifte bulunduğu ve menajeri aracılığıyla Günay’ın bu teklifi kabul etmediği öğrenilirken, Eskişehirspor’un da transferde devreye girdiği bildirildi.

Öte yandan Günay’ın transferinin olmaması durumunda bordo-beyazlı temsilcimizin alternatif isimlere yöneldiği öğrenilirken, son olarak Adana Demirspor’da forma giyen ve 2020 yılına kadar sözleşmesi devam eden kaleci Kurtuluş Yurt’un gündeme geldiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER