Adım Adım Zafere

Potanın perileri İl Özel İdaresi Kadın Basketbol Takımı, konuk ettiği Akdeniz Üniversitesi’ni de 88-69 mağlup ederek süper lige bir adım daha yaklaştı.

Adım Adım Zafere

İlimiz Türkiye kadınlar basketbol liginde temsil eden ve süper lig hedefine emin adımlarla ilerleyen il özel idaresi, evinde konuk ettiği Akdeniz Üniversitesi’ni 88-69 mağlup ederek hedefine bir adım daha yaklaştı.

İl özel idaresi spor kompleksi içerisinde bulunan spor salonunda saat 16:00’da başlayan müsabakanın ilk yarısında etkili bir oyun sergileyen potanın perileri, ilk iki periyodu 22-14 ve 23-18’le üstün geçerek ilk yarıyı 45-32 önde tamamladı.

İkinci yarıda tutuk bir oyun sergileyen temsilcimiz, 3.periyodu 25-22’yle geçtikten sonra son periyodda da 18-15’lik üstünlükle maçı 88-69 kazanıp süper lig yoluna emin adımlarla ilerledi.

Karşılaşma sonunda değerlendirmede bulunan Manolya, 2 maçlarının kaldığını belirterek, hedefe doğru emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. İl özel idaresi basketbol takımı koçu Güray Kurtuluş ise özellikle ilk yarıda iyi oynadıklarını belirtirken, kazanmamıza rağmen bu maçtan çıkartacağımız dersler var diye konuştu.

Öte yandan il özel idaresi kadın basketbol takımı koçu Güray Kurtuluş, doğum gününü karşılaşma sonunda kesilen pasta ve oyuncularıyla birlikte kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER