TEKATAŞ: "Elazığ'a Daha Çok Hizmet Etmek İstiyorum"

VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, gönlünden Elazığ Belediye Başkanlığı geçtiğini belirterek, Van’da zoru başardığını, Elazığ’da da geçmişte güzel hizmetler hayata geçirdiğini ve daha fazla hizmeti hayata geçirmek istediğini vurguladı.

TEKATAŞ: "Elazığ'a Daha Çok Hizmet Etmek İstiyorum"

Elazığ Fırat Gazetesine ziyaret gerçekleştiren VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş açıklamalarda bulundu. Uzun yıllar kentimizde İller Bankası Bölge Müdürlüğü yapan Ali Tekataş, eski Valimiz Murat Zorluoğlu’nun Van’a kayyum olarak atanmasından sonra VASKİ Genel Müdürü olarak Van’da görevlendirildi. Tekataş,  bürokrasi hayatının ardından bu kez de siyasete yeşil ışık yakarak gönlünden Elazığ Belediye Başkanlığı geçtiğini ifade etti ve Elazığlılarla iç içe olmak adına bir takım ziyaretlere başladığını kaydetti.

TEKATAŞ, BÜROKRASİ’DEN SİYASETE GEÇECEK!

Ziyaret sırasında Tekataş, Van’da hizmet üretmenin zor olduğuna dikkat çekerek orada çok güzel projeler hayata geçirdiğini aktardı. Oturan bir bürokrat olmadığını daha aktif ve çeşitli hizmet üretmek adına bu kez siyasete yeşil ışık yaktığını belirterek bölgeyi de Elazığ’ı da çok iyi bilen biri olarak Elazığ Belediye Başkanlığına talip olduğunu ifade etti. Ayrıca Tekataş, aday adaylık başvuru süresinin başlaması ile birlikte görevinden istifa edeceğini belirtti.

Elazığ Fırat Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 23:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Sayın müdürüm yakışır Van da yaptıklarınız ortada kısa süre içerisinde Van ı Van yaptınız borçlu vaski yi alacaklı vaski yaptınız halka hizmet götürdünüz inşAllah Elazığ belediye başkanlığı nasip olur liyakatli bu işte ehil bir kişisiniz Elazığ için fırsatsınız

SIRADAKİ HABER