ŞERİFOĞULLARI;"Bel altı siyaset sapık zihniyetin ürünüdür"

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, son günlerde şahsına yönelik algı operasyonları yürütüldüğünü belirterek, “Bel altı siyaset yapmak maalesef sapık zihniyetin ürünüdür. Bu tür bel altı siyaseti yapmak şehrimize ve hemşehrilerimize hiçbir şey kazandırmaz” dedi.

ŞERİFOĞULLARI;"Bel altı siyaset sapık zihniyetin ürünüdür"

Mart 2019 yerel seçimlerine yaklaşılırken AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında bu kez Türkiye Muharip Gazileri Derneği, Elazığ Şehit Aileleri ve Malül Gaziler Yardımlaşma Derneği ve Çevre ve Şehircilik Elazığ İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Şerifoğulları daha sonra gündemi değerlendirerek, son günlerde şahsına yönelik yapılan ithamlara da cevap verdi. 

Şerifoğulları, "Bizler çalışmalarımızı yaparken, her zaman dürüstlükten, temiz siyasetten ahlaklı siyasetten bahsederken bizim yapmadığımız eylemler üzerinden algı operasyonları devam etmektedir.  Tabi bu bizleri üzmektedir. Kesinlikle temiz siyasetten, ahlaklı siyasetten yana olduğumuzu her fırsatta dile getirmek istiyoruz. Bel altı siyaset yapmak maalesef sapık zihniyetin ürünüdür. Bu tür bel altı siyaseti yapmak şehrimize ve hemşehrilerimize hiçbir şey kazandırmaz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahaddin ERBASAN
Bahaddin ERBASAN - 7 ay Önce

Allah doğru ile birliktedir. It ürür kervan yürür

SIRADAKİ HABER