Şerifoğulları: Parti rozeti taşımayan başkan olacağım!

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, “Rabbim nasip ederse, bu şehrin Şehrül Eminin başkanı olduğum gün rozetimi çıkaracağım, bir kenara bırakacağım. Bana oy vermiş, vermemiş bunun ayrımını yapmadan, hiçbir mahalle ayrımı yapmadan bu şehrin bütün insanına, bu şehrin bütün mahallelerine eşit bir şekilde hizmet getirmeye çalışacağım” dedi.

Şerifoğulları: Parti rozeti taşımayan başkan olacağım!

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim çalışmaları kapsamında Salıbaba mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.  Mahalle halkının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, burada yaptığı konuşmada, Elazığ’ın tüm sorunlarını bildiklerini ve bu sorunların çözümüne yönelik projeler hazırladıklarını söyledi.

ŞERİFOĞULLARI: HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM!

31 Mart seçimlerinde belediye Başkanı seçilmesi taktirde,  projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalara hızlıca başlayacaklarını belirten Şerifoğulları, “Çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. 95 gündüz çalışıyoruz. Kapı kapı geziyoruz. Mahalle mahalle geziyoruz. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinliyoruz. Elazığımızı daha güzel, daha müreffeh bir hale getirebilme adına sizlerle sürekli istişare ediyoruz. Seçim gününe kadar daha çok çalışacağız. 2004 yılında tüm Türkiye AK belediyecilik ile tanıştı. Bugüne kadarki bütün seçimlerden zaferle ayrıldık. Bu seçimde de bizlere güvenirseniz, bizlere inanırsanız bizlere destek olursanız bizler de Rabbim nasip ederse bu makama oturduktan sonra 5 yıl boyunca sizlere yorulmadan, bıkmadan hizmet etmeye çalışacağız. Her mahallemize dokunmaya çalışacağız. Bizlerin siyaset anlayışının özünde dürüstlük, adalet, şeffaflık eşit hizmet var. Halkımızın gönüllerine girebilme adına çalışmalarımızı yapacağız. Biz adil olacağız. Her uygulamamızda adaletli bir şekilde her mahallemize eşit hizmet götürmeye çalışacağız. Hizmet noktasında eksik kalan mahallelerimiz var. Bunun farkındayız. Bu eksiklikleri gidermek ve daha fazla hizmet getirmek için çalışacağız. Ben bu şehri düşürt, şeffaf, adaletli yönetmek istiyorum. Rabbim nasip ederse bu şehrin Şehrül Emini olduğum gün rozetimi çıkaracağım, bir kenara bırakacağım. Bana oy vermiş, vermemiş bunun ayrımını yapmadan, hiçbir mahalle ayrımı yapmadan bu şehrin bütün insanına, bu şehrin bütün mahallelerine eşit bir şekilde hizmet getirmeye çalışacağım.” diye konuştu.  AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, mahalle ziyaretinin ardından esnaf ve kurum ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla buluşarak vizyoner projeler ile şehre değer kazandıracağını kaydetti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER