Şerifoğulları, "Elazığlıların gönlünde taht kuracağım"

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Abdullahpaşa, Cumhuriyet, Kırklar ve Üniversite mahallelerinde seçim koordinasyon merkezi açılış programlarında coşkuyla karşılandı. Açılışlarda vatandaşlara hitap eden Şerifoğulları, “İnşallah hem hizmet belediyeciliğini hem de gönül belediyeciliğini en güzel şekilde yaparak sizlerin gönlünde taht kuracağım. Allah’ın izni ile bu gönüllerden bir daha inmeyeceğim. ” diye konuştu.

Şerifoğulları, "Elazığlıların gönlünde taht kuracağım"

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği yerlerde büyük coşku ve sevgi ile karşılanıyor.

Başkan Adayı Şerifoğulları, yoğun tempoda yürüttüğü seçim kampanyası çerçevesinde sivil toplum kuruluşu, ev ziyareti ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Şerifoğulları ayrıca, Abdullahpaşa, Cumhuriyet, Kırklar ve Üniversite Mahallelerinde Seçim Koordinasyon Merkezinin açılış programına katılarak mahalle halkıyla buluşan şerifoğulları vatandaşlara seslendi konuşmasında  projelerden ve seçim çalışmalarından bahseden Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları,  Yeni Zelanda’da Nur Camii’nde ibadet eden Müslümanlara yapılan terör saldırısını şiddetle kınadı Şerifoğulları, “Maalesef dünyada yükselmekte olan ırkçılık ve İslam karşıtlığının yeni bir örneği olarak yaşanan bu acı hadiseden dolayı din kardeşlerime başsağlığı diliyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER