Şerifoğulları: Elazığ’ı 5 Yılda Cazibe Merkezi Haline Getireceğiz

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ı şehir içi ve dışındaki dinamikleri harekete geçirerek 5 yılda bölgenin cazibe merkezi yapacaklarını söyledi. Çeşitli kurum ve STK’ları ziyaret eden Şerifoğulları, şehrin büyümesini göz önünde tutan bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini kaydetti.

Şerifoğulları: Elazığ’ı 5 Yılda Cazibe Merkezi Haline Getireceğiz

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim çalışmalarını TEİAŞ Bölge Müdürlüğü, Baro Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, Adalet Komisyonu Başkanlığı, Beyazay Derneği ve Şizofreni Dayanışma Derneği ziyaretleri ile sürdürdü. Şahin Şerifoğulları Şizofreni Dayanışma Derneği ziyaretinde Aygün Çam’ın söylediği şarkılara da eşlik etti. Şehirlerin büyüdükçe ihtiyaçlarının da arttığını ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, başkan olması halinde şehrin büyümesini göz önünde tutan bir yönetim şeklini benimseyeceklerini söyledi.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ’IMIZ GELİŞMEYE AÇIK BİR ŞEHİR

Şahin Şerifoğulları, “Seçime 90 günlük bir süre kaldı. Bu süre zarfında halkımızla iç içe olabilme adına, çalışmalarımızı yürütüyoruz. Aynı zamanda proje ekibimizde projelerimize son şeklini verebilme adına çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Şehirler büyüdü, ihtiyaçları da artıyor. Biz bu büyümeyi de göz önünde bulunduracak şekilde bir yönetim şekli hazırladık. Elazığ’ımız gelişmeye açık bir şehir. Elazığ’ımız her anlamda bir yatırım ve fırsat şehri. Biz şehrin içerideki ve dışarıdaki tüm dinamiklerini harekete geçirerek Elazığ’ımızı bölgenin cazibe merkezi konumuna getirecek çalışmaları yürütüyoruz. Ben bizlere, partimize teveccüh gösteren bütün hemşerilerimize şükranlarımı arz ediyoruz” dedi.


 

Elazığ Son Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER