Şerifoğulları, "Elazığ'da tarih yazacağız!"

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İzzetpaşa Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun açılışında vatandaşlara hitap eden Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları; “Ben, sizlere hizmet etmek için bu kutlu yürüyüşe çıktım. Bu yürüyüşte asla geri adım atmayacağım. Enerjimi sizlere hizmet getirebilmek için harcayacağım. Biz Elazığ’da tarih yazacağız Allah’ın izniyle” dedi.

Şerifoğulları, "Elazığ'da tarih yazacağız!"

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim çalışmaları kapsamında, İzzetpaşa Mahallesinde esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Adayı Şerifoğulları, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.  Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ayrıca, Elazığ’ı ziyaret eden Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, Yönetim Kurulu üyeleri ve Elazığ’da faaliyet gösteren spor taban birliklerinin yöneticileriyle bir araya geldi.

“31 MART AKŞAMI ZAFERİMİZİ DE SİZLERLE KUTLAYACAĞIZ”

Şerifoğulları, bütün açılışların miting havasında gerçekleştiğine dikkat çekerek, “Bizler milletvekillerimizle, teşkilatlarımızla bugüne kadar gece gündüz demeden koşturduk. Sizlerin derdiyle dertlendik. Sizlerin sıkıntılarını dinledik. Bu çalışmamız seçim gününe kadar devam edecek. Bu yolda yılmayacağız, yorulmayacağız. Zafere kadar koşturacağız. 31 Mart akşamı zaferimizi sizlerle birlikte kutlayacağız” diyerek sorunları ve çözüm önerilerini çok iyi bildiğini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER