Prof. Dr. Çoban Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Bilal Çoban seçim çalışmalarına kahvehane toplantıları ve ziyaretlerle devam etti.

Prof. Dr. Çoban Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Seçim çalışmalarına devam eden MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Bilal Çoban’ın ziyaretlerinin ilk durağı Salı Baba Mahallesi oldu.

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Bilal Çoban,Salı Baba Mahallesi’nde kalabalık vatandaş topluluğu tarafından karşılandı.

ÇOBAN: 40 MAHALLE MUHTARI 40 YERİNDEN TUTSUN TEMİZLESİN

Salı Baba Mahalle sakinlerine seslenen MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban yapılacak olan seçimlerde destek isteyerek, “Mahallenin temizlik işlerini komple mahalle muhtarına devredeceğiz. Sen bu mahalleyi kaşiyle temizlersin? ’20 kişi’ al bu 20 kişiyi şu harçlığını da al, biz parasını da vereceğiz. Yanına 2 tane adam vereceğiz, 1 tane muslukçu, 1 tane tamirci, 1 tane sıvacı, 1 tane boyacı, 5-6 tanede teknik eleman vereceğiz. Diyeceğiz kardeşim kendi mahalleni temizle, düşen kaldırımları kaldır, boyanacak yeri boya. Biraz ucundan tutun. Bırakalım 40 mahalle muhtarı 40 yerinden tutsun temizlesin” dedi.

Prof. Dr. Bilal Çoban, MHP Elazığ Belediye Meclis Üyesi aday adayı Süleyman Soysal tarafından düzenlenen toplantıya da katıldı.

SOYSAL: 3 HİLALİ ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDE DALGALANDIRMAK İÇİN BU YOLA BAŞ KOYDU

MHP Elazığ Belediye Meclis Üyesi aday adayı Süleyman Soysal, “Şartlar ne olursa olsun önce ülke ve milletim, sonra partim ve ben Türk dünyasının bilge lideri Türkmen Bey’imiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yi örnek alarak Elazığlıları layık oldukları bir yönetimle buluşturmak için Allah’ın izniyle 31 Mart’ta 3 hilali Elazığ Belediyesi’nde dalgalandırmak için bu yola baş koydu” diye konuştu.

ÇOBAN: BU KONUDA BİR GELECEK OLUŞTURMAK ARZUSUNDAYIZ

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban’da, “Elazığ Belediyesi üzerinden bir Türkiye geleceği kurmak bunun 1 Nisan’a kadar değil, 1 Nisan’dan başlayıp 2024 yılında yeni bir nimelenmeyle ve 2029 yılında benim açımdan bayrak teslim töreniyle bizden sonra gelecek Süleymanlara devretmek ve bizden sonra taşıyacak insanlara bir rahatlık oluşturmak, bir zemin oluşturmak ve bu konuda elimizden ne gelir, geçmişten ne öğrendik, ne yapabiliriz, geleceğe ne taşıyabiliriz? Bu konuda bir gelecek oluşturmak arzusundayız” diye konuştu.

DAŞ: ALLAH’A DUA EDEN ÇOK DEĞERLİ İNSANLARIMIZ VARDIR

Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Abdurrahman Daş ta, “Daha senin vaktinde Allah’a dua eden çok değerli insanlarımız vardır. Gönüllerimiz nasılsa samimiyetle bu din için, bu vatan için, bu bayrak için, bu millet için attıkça Allah’ın izniyle gücümüz güçlenecek ve nihayet 3 hilal hr tarafa dikilecek. Çünkü haram değil, helal ile elinde 3 hilal ile Elazığ’a Bilal ile geliyor Bilal ile…” diye kaydetti.

DOĞUKENT MAHALLESİ ZİYARET

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmaları kapsamında MHP Belediye Meclis üyesi Aday adayı Dursun Çetin’in Doğukent Mahallesi’nde düzenlediği toplantıyla vatandaşlarla bir araya geldi.

ÇOBAN: 10 YILLIK BİR İKTİDAR TALEBİMİZDİR

Prof. Dr. Çoban, “Elim kırılaydı dedirtmeyeceğiz sizlere neden bunlara oy verdik elimiz kırılaydı dedirtmeyeceğiz rahat olun. Gece uyumayız, gündüz oturmayız ama size o lafı söyletmeyiz. Pişman olacağımız hiçbir hamle yapmayız. 10 yıllık bir iktidar talebimizdir. Birinci beş yıl az, ikinci beş yıl belki çoktur ama amacımız 10 yıl boyunca görevde kalıp bizden sonraki genç nesilden arkadaşlarımız bayrağı ve Doğu’nun başkenti olmuş Elazığ’ı devretmektir amacımız” ifadelerine yer verdi.

MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ ZİYARET

Bilal Çoban’n seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği mahallelerden biri de Mustafa Paşa oldu. Bilal Çoban davul klarnet eşliğinde karşılandı.

ÇOBAN: ELAZIĞ İLİMİZE DESTEK OLMANIZI RİCA EDİYORUM

Mustafa Paşa Mahallesi’nde vatandaşlara seslenen Bilal Çoban, “20 bin kişiyi işe alacağız dediğimiz ve projelerle altını doldurduğumuz, her 3-5 günde bir tane projesini açıklayıp bu seçim sürecince seçime yaklaştığımız bir dönemde projelerin tamamını açıklayarak altını doldurduğumuz ve 20 bin kişiye iş bulacağız dediğimiz vaadin bununla ilgili projelerin ve stratejilerin ifade edilene kadar ki kısmında sizden yardım istiyorum. Bu yapamazsınız diyenlere bu beceremezsiniz diyenlere imkansız bu diyenlere ve bizi sürekli yokluğa mahkum edip sürekli bir şey istemez hale getirip, sadece oduna, kömüre makarnaya mahkum edenlere, bizim emeğimizin üstünü örtüp sermaye üzerinden sermaye kuran, emek üzerinden sermaye unutturan bu zihniyete karşı benimle olmanızı, korkmamanızı, bu şehrin potansiyelleri bakımından bu çocuklarımıza, gençlerimize yazık edildiğini ve bu çocuklarımızın artık 2 üniversite bitirdiğini, tek üniversite bitirenlerin boş ver artık 2 üniversite bitirenlerin de artık güvenlikçi, temizlikçi bile olamadıkları bu şehirde biz Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik modelini önceleyerek, sadece kaldırım, sadece belediyecilik anlayışı üzerine bir anlayışı değil üreten, çalışan, sanayisiyle, ekonomisiyle, üretken belediyeciliğiyle, hayvancılığı ya da tarımıyla ön planda olan, Doğu’nun başkenti olan Elazığ ilimize destek olmanızı rica ediyorum” şeklinde konuştu.

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban’ın bir başka durağı Rüstem Paşa Mahalle sakinleri oldu.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER