Milletvekili Erol ve Şekerdağ Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

CHP ve İyi Parti İttifak Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, seçim çalışmaları kapsamında Hastane Caddesi ile Hozat Garajında vatandaşlarla bir araya geldi. Aday Şekerdağ’a, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’da eşlik etti.

Milletvekili Erol ve Şekerdağ Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile CHP ve İYİ Parti İttifak Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını sürdürdü.

Hastane caddesi ve Hozat garajındaki esnaf ve vatandaşla bir araya geldiler. Tek tek tokalaşıp, hal hatır sordular.

EROL: BEN ANKARA’YA GİDİP NEREDEN GELDİĞİNİ UNUTAN MİLLETVEKİLİ DEĞİLİM

Vatandaşlara seslenen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Bizim milletvekilliğimizden memnun musunuz? Bizim bir eksikliğimiz gediğimiz hatamız var mı? Bize bir öneriniz var mı? Çünkü ben bu sokakların bu caddelerin çocuğuyum. Yani sizden birisiyim. Benim babam ne ağa ne de başa. Bende bir emekli öğretmen çocuğuyum. Sizin gibi korktum, sizin gibi umutsuzluklar yaşadım, sizin çocuklarınız gibi gelecek kaygısı ve endişesi yaşadım. Bugüne bu makamlarda sizi temsilen Ankara’da milletvekiliysek bu sizin sayenizde. Ben Ankara’ya gidip nereden geldiğini unutan milletvekili değilim. Ben milletin vekiliyim yani sizin milletvekilinizim.  Benim için önemli olan sizin düşünceleriniz. Ben her fırsatta bunu söylüyorum. Ben Elazığ’dan bir daha milletvekili adayı değilim ama Elazığ halkına vefa borcumu en iyi şekilde ödeyeceğim. Sizin için, bu memleket için, bu devlet için, bu ülke için, bu vatan için ne gerekiyorsa onun mücadelesini vereceğim. Ben bu ülkede 82 milyon yurttaşımızın anayasal eşitlik evrensel değerler üzerinden yurttaşlık hakkını koruyacağız”dedi.

EROL: HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI YAPALIM

Milletvekili Erol, “Fakir fukaranın sesi olacağız, kimsesizlerin kimsesi olacağız ve Elazığ’da milletvekilliğinde ortaya koyduğumuz farkı şimdi belediye başkanlığında koymak için sizden destek istiyoruz. Bu hükümetten, bu iktidardan ve sonuç itibariyle yapılan işlerden, olumsuzluklardan Elazığ’da ki yanlış belediyecilik anlayışından, iktidarın bu kenti mağdur etmesinden, insanlığın umutsuzluğu ve çaresizlikten kurtulmak için bize destek verin, Elazığ Belediye Başkanlığını alalım ve Ali Şekerdağ’ı bir partinin belediye başkanı değil, bir zümrenin belediye başkanı değil zenginlerin belediye başkanı değil,  herkesin belediye başkanı yapalım. Fakir fukaraya adil olsun. Elazığ’ın bütün mahallelerine hizmet versin ve Elâzığ’a sahip çıksın. Bize inanın, bize güvenin” diye kaydetti.

ŞEKERDAĞ: SİZİ ASLA MAHCUP EDECEK EN UFAK ŞAİBENİN İÇİNDE OLMAYACAĞIM

İttifak Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ’da, “Coşkulu kalabalığı bize yaşatan herkese teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Sizi asla mahcup edecek en ufak şaibenin içinde olmayacağım. Bu sözü size açık ve net altına imza atarak veriyorum. Ben sizin gibi bu sokakları her zaman havasını teneffüs eden bir kardeşinizim.  Asla yanlışın içinde olmayacağız. Bizim yola çıkışımız Elazığ’ın selameti içindir. Elazığ’ın geleceği içidir. Elazığ’ı gerçekten tehlikelerden korumak içindir. Ben hepinize bu coşkulu kalabalığı yaşattığınız için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


 

Elazığ Son Haber

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 23:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
yalnız kurt
yalnız kurt - 6 ay Önce

yolunuz açık olsun...

SIRADAKİ HABER