MHP'ye sürpriz aday

Elazığ'ın sevilen simalarından, Elazığ lisesi okul müdürlüğü görevini başarıyla yürüten o dönem de başarılı çalışmaları ile efsane müdür ünvanıyla anılan, Ruhi Bilen'in oğlu Jeoloji Mühendisi Mehmet Burak Bilen'in adı Elazığ Belediye Başkanlığı Adaylık noktasında MHP kulislerinde konuşulmaya başlandı.

MHP'ye sürpriz aday

Elazığ'ın tanınan ve sevilen ismi, bir dönem Elazığsporda da  başarılı bir kaptanlık dönemi geçiren,  Elazığ Lisesinde görev yaptığı dönemde başarılı çalışmalara imza atan, efsane okul müdür ünvanıyla hafızalara kazınan Ruhi BİLEN'in oğlu Mehmet Burak BİLEN Elazığ Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kulislerinde Aday statüsünde konuşulmaya başlandı. 

Haber Merkezimize gelen bilgiler doğrultusunda, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'nde görüşmeler yaptığı iddia edilen ve olumlu neticeler alan Mehmet Burak BİLEN şimdilik adaylığını gizli tutuyor. Önümüzdeki günlerde aday adaylığını Elazığ MHP İl Teşkilatına açıklaması beklenilen BİLEN 1980 Elazığ doğumlu, aynı zaman da Elazığ Belediyesinde zemin etüd biriminde yaklaşık 10 yıldır jeoloji mühendisi olarak görev yapmakta, Elazığ Online Haber Merkezimizin Yaptığı kamuoyu araştırması, anket çalışmaları, bireysel sorgulama araştırmaları sonucu halktan olumlu yönde tepkiler alan BİLEN, vatandaş nezdinde de teveccüh gördü.

Elazığ Kamuoyunun ortak görüşü; Elazığ'a genç ve dinamik bir aday olacağı, özellikle mühendis olmasının şehre gerek alt yapı gerekse üst yapı noktasında projelendirme yönünde katma değer katacağı, dürüstlüğü, efendiliği, halkın tabanına hitap edeceği, Elazığ'a yakışan bir belediye Başkanı profili olacağı yönünde tespitlere ulaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 01:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
DEVECİ
DEVECİ - 7 ay Önce

Elazığımızın vizyonuna ışık tutacak bilgili kültürlü saygın bir ailenin evladı Elazığ kültürü ile yetişmiş düzgün kişilik Elazığımıza büyük değerler katabilecek başkan adayımız önce Vatana sonrada Elazığımıza hayırlı olsun

B. Mukan AYTAÇ
B. Mukan AYTAÇ - 7 ay Önce

Mehmet Burak Bilen dürüst, güvenilir, sözünde bir, özünde bir, memleket sevdalısı bir kardeşimdir. Kendisi, inşaAllah bu görevi layıkıyla yapacaktır. Allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin. Başarılarının devamını diliyorum. Yolun açık olsun.

Mustafa Kıran
Mustafa Kıran - 7 ay Önce

Elazığ için omemli bi sanstir samimiyetim olmamasina rağmen dışardan gördüğüm kadariyla elazıga hizmet edecek elazığ için kosturacak elaziga değer veren bi sahsiyettir mhp elazığ tarihindeki en yüksek oyunu alacgina da inanıyorum halk nebzinde sevilen bi isim oldugu için

TUNCEL
TUNCEL - 7 ay Önce

Elazığ’ın sorunlarına çözüm üretebilecek , sıcakkanlılığı , samimiyeti ve dürüstlüğü ile Elazığ’ı layıkı ile temsil edebilecek , bilgi birikim ve donanımı ile başkanlık makamının yakışacağı mümtaz bir kişilik.Bu kutsal yolda Elazığ’mızı hak ettiği noktalara taşıyacağından hiç şüphem yok.

Murat Tekin Yördem
Murat Tekin Yördem - 7 ay Önce

Elazığ için bir dönüm noktası olur.mhp il teşkilatı bu ismi kesinlikle gözardı etmemeli.Elazığ insanının yüreğine dokunabilecek,derdiyle dertlenecek,Elazığlının hayrına olabilecek hertürlü hizmet i yapabilecek doğru bir şahsiyettir.Kirlenmiş siyasetle belediyeciliğin ön planda olduğu şu güzelim memleketimizin,talihide değişir inşAllah.Allah yar ve yardımcınız olsun.

Hamdi aydin
Hamdi aydin - 7 ay Önce

İNŞALLAH BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik - 7 ay Önce

Ruhi hoca elazığın gelmiş geçmiş en iyi müdürüdür. Oğlunuda tanırım bilgili dinamik bir insandır. Aday olmasını dileriz. Saygılar.

Aykut gül
Aykut gül - 7 ay Önce

Senin gibi dürüst namuslu bi vatanseverin hak ettiği bir makam Elazığ’a gerçek belediye anlayışını getirmen dileğiyle...


SIRADAKİ HABER