Gürsel Erol: "Milletvekiliysek; Milletin Yanında Olacağız"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bir esnafın sofrasına konuk olarak esnafla birlikte balık ekmek yedi.

Gürsel Erol: "Milletvekiliysek; Milletin Yanında Olacağız"

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığlı vatandaşlarla birlikte  olmaya devam ediyor. Milletvekili seçildiği günden beri halkın içinde olan ve ‘Halkın Vekili’ olacağını ifade eden Vekil Erol,  bu kapsamda Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti. Esnafları tek tek gezerek  sorunlarını dinleyen Milletvekili Erol,  daha sonra bir balıkçının davetini kırmayıp ayaküstü balık yedi.

“MİLLETVEKİLİYSEK; MİLLETİN YANINDA OLACAĞIZ”

Sık sık vatandaşla bir araya gelmeye özen gösterdiğini belirten Vekil Erol, “Biz vatandaşlarımızın oyları ve teveccühü ile milletvekili olduk. Milletvekili demek milletin vekili demektir.  Biz eğer milletvekili isek, milletin yanında olacağız. Çünkü biz milletin vekiliyiz ve onların sayesinde bu makamdayız. Ben de bunun bilincinde olarak her zaman vatandaşlarımın yanında olmaya çalışıyorum” dedi.

“BUGÜNDE KAPALI ÇARŞI ESNAFIMIZLA BİRLİKTEYDİK”

Koltukta oturmanın kendisine göre olmadığını da aktaran Erol, “Seçildikten sonra koltukta oturmak bana göre değil. Ben her zaman ‘Halkın Vekili’ olacağımı söyledim. Bunun için elimden geleni yapacağım ve yapıyorum. Bugün Kapalı Çarşı esnafımızı ziyaret ettik. Onların sorunlarını dinledik ve yapılması gerekenleri not aldık. Onlarda gerçekten de sıcak bir ortamda bizi karşıladılar” dedi.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER