Gürsel Erol, Çat Kapı Ziyaretlerle Vatandaşın Yüzünü Güldürüyor

Seçildiği günden beri vatandaşlarla iç içe olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bu kez de ansızın ev ziyareti gerçekleştirerek bir kez daha halkın vekili olduğunu gösterdi.

Gürsel Erol, Çat Kapı Ziyaretlerle Vatandaşın Yüzünü Güldürüyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığlı vatandaşlarla hemhal olmaya devam ediyor.  Halk otobüsünde yolculuk yapan, esnafları ziyaret eden, sokakta vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Erol, bu kez de bir vatandaşın kapısını çaldı. Kapıyı açan aile, şaşkınlıklarını gizlemezken Erol’u hemen içeri davet etti. Aile bireyleriyle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Erol, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. Seçildiği günde bu yana halkında içinde olan ve ‘Halkın Vekili’ olacağını ifade eden Erol, bu kapsamda örnek olmaya devam ediyor.

“EĞER MİLLETVEKİLİ İSEK; MİLLETİN YANINDA OLACAĞIZ”

Sık sık vatandaşla bir araya gelmeye özen gösterdiğini ifade eden Milletvekili Gürsel Erol, “Biz eğer milletvekili isek, milletin yanında olacağız. Çünkü biz milletin vekiliyiz ve onların sayesinde bu makamdayız. Ben de bunun bilincinde olarak her zaman vatandaşlarımın yanında olmaya çalışacağım. Seçildikten sonra Ankara’da oturmak bana göre değil. Zaten hiç olmadı da. Ben her zaman ‘Halkın Vekili’ olacağımı söylemiştim. Bunun için elimden geleni yapıyorum. Bugün de ansızın bir ailemizin kapısını çaldık. Gerçekten de sıcak bir ortamda bizi karşıladılar. Ben kendilerine bu misafirperverliğinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da zamanımızın el verdiği müddetçe bu tür ev ziyaretlerimizi gerçekleştirip vatandaşlarımızın sorunlarını bire bir kendisinden dinleyeceğiz” dedi.

Elazığ Fırat Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER