Ejder Açıkkapı: Başbakanımıza minnettarız

AK Parti Elazığ Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, Başbakan Binali Yıldırım’ın Elazığ’a gelişi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ejder Açıkkapı: Başbakanımıza minnettarız

Başbakan Binali Yıldırım’ın Elazığ için çok özel düşünceler beslediğini belirten AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, “Başbakanımız, Elazığ’ın kalkınması ve gelişmesi adına büyük bir gayret sarfediyor. Kendisi taleplerimizin tamamına özel bir ilgi gösterip, sorunların çözümü için destek veriyor. Buna en somut örnek, Uluova Sulama Projesinin çözümündeki destekleri her türlü takdirin üstündedir” dedi. 

AK Parti Elazığ Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, Başbakan Binali Yıldırım’ın Elazığ’a gelişi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. İktidara geldikten sonra Elazığ’a yaklaşık 12 milyarlık bir yatırımın gerçekleştiğine işaret eden Milletvekili Açıkkapı, “Elazığ kalkınma adına çok daha fazla yatırıma ihtiyaç duymaktadır. Buna ilişkin cumhurbaşkanımızın ve başbakanımızın pozitif ayrımcı yaklaşımları bizi fazlasıyla memnun ediyor. 2018 yılı bu anlamda çok daha verimli geçecektir. Buna olan inancımız tamdır” diye konuştu.

“Siyasiler, STK’lar ve Bürokratlar Elazığ için kenetlendi”
Elazığ’ın siyasi temsilcilerinin birlik ve beraberlik içinde bütün enerjilerini Elazığ’ı kalkındırmaya yönlendirdiklerini vurgulayan Milletvekili Açıkkapı, “Bir kardeşlik hukuku içerisinde arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve teşkilatlarımızın her kademesinde görev yapan arkadaşlarımızla yürek frekanslarımızı birleştirip, Elazığ’ı çok daha fazla geliştirme adına gayret sarfediyoruz. Bu noktada Elazığ’ın sivil toplum kuruluşlarıyla ve bürokratik kademeleriyle de gayet uyumlu bir çalışma atmosferi yakalamış durumdayız” diye konuştu.

“Kongremize tüm vatandaşları davet ediyoruz”
Parti’nin aktivitelerine bütün Elazığlıların da katılmasının önemine değinen Açıkkapı,“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği üzere, bize istikameti vatandaşımız çiziyor. Dolayısıyla faaliyetlerimize halkın katılması her yönüyle yol gösterici olacaktır. Cumartesi günü saat 13:00’te Yakup Kılıç Spor Salonunda gerçekleşecek olan 6. Olağan Merkez İlçe Kongremize bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz”diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER