BBP Elazığ İl Başkanlığı'nda görev değişimi

Yaklaşık 16 aydır Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı’nı yapan Alpay Gökçe, görevini Muhammed Baygeldi’ye devrettiğini açıkladı.

BBP Elazığ İl Başkanlığı'nda görev değişimi

Gökçe yaptığı açıklamada, yaklaşık 16 aydır yürüttüğü BBP İl Başkanlığı görevini Muhammet Baygeldi’ye devrettiğini duyurdu.

Gökçe açıklamasında şunları kaydetti: “Yaklaşık 16 aydır Elazığ Büyük Birlik Partisi İl başkanlığını yürütmekteyim. Bu süre zarfında dilimin döndüğünce ülkenin milli meselelerine, şehrimiz ile alakalı sorunlara temas etmeye, ülkede birliğin temini, kardeşliğin tesisi için birleştirici, bütünleştirici bir lisan kullanmaya, insanımıza yön göstermeye gayret ettim.

İl ile alakalı sorunlarda yapılan güzel ve müspet gelişmeleri kimin ya da kimlerin yaptığına, siyasi kimliğine bakmaksızın marifet iltifata tabidir düsturu ile tebrik etmeye özen gösterdim.Olumsuz çalışmalarda ise kırıcı bir dilden ziyade yapıcı bir üslup ile yapılan hatalara dikkat çektim. Olması gerekirken olmayan, eksik kalan çalışmalar için ise şehir insanı adına taleplerde bulunmaya gayret gösterdim. Acısı tatlısı, sevabı günahıyla bir süreci böyle geride bıraktım.

Her bayrak tesliminin bir başı olduğu gibi birde bayrağın bizden sonraki arkadaşlara devri söz konusudur. Ben kendime ayrılan bu bayrak yarışının sonuna geldim. Bu kutlu görevi benden daha iyi taşıyacağına inandığım çok kıymetli yol arkadaşım il başkan yardımcımız Sn Muhammet BAYGELDİ kardeşime devrediyorum. Benim yönetimimde bulunan arkadaşlarım görevlerine devam etmektedirler. İlerleyen süreçte resmi olarak devir teslim töreni yapılacak Muhammet kardeşimizin başkanlığında yeni yönetim şekillenecektir.

Başkanlık yaptığım süre zarfınca bana her türlü desteği veren başta aileme, ardından tüm arkadaşlarıma, dostlarıma ve her zaman desteklerini sonuna kadar seferber eden, dostluklarının yüceliğini gösteren basın ve medya çalışanı kardeşlerimin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bir diğer teşekkürü de başkanlığım boyunca desteğini benden eksik etmeyen Genel Başkanımız Sn Mustafa DESTİCİ beye ve kıymetli genel merkez yöneticilerine ediyorum. Geride bıraktığım süre içerisinde söylemlerim ile bilip istemeden, dilin azizliğinden kaynaklı kırdığım, üzdüğüm insanlar da var ise hepsinden özür diliyor, helallik istiyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet bilen
Mehmet bilen - 10 ay Önce

muhammet bey beyefendi dürüst kaliteli bir insandır başarılar diliyorum...

SIRADAKİ HABER