Başkanların gündemi 'Cumhur İttfakı'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayarak, yerel seçim süreci ve Cumhur İttifakının ülke için önemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başkanların gündemi 'Cumhur İttfakı'

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin MHP Elazığ İl Başkanlığına yaptığı ziyaretin ardından MHP heyeti de AK Parti’ye iade-i ziyarette bulundu.  AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde gerçekleşen ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Cumhur İttifakının Elazığ’da ittifak ruhuna uygun bir şekilde hareket ettiğine dikkat çekerek,  “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli tarafından ülkemizin bekası, milletimizin geleceği oluşturulan Cumhur İttifakının en güzel örneklerinden biri Elazığ’dadır. MHP İl Başkanı Sayın Semih Işıkver ile güzel bir diyalogumuz var” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKINA YARIŞIR BİR SEÇİM SÜRECİ OLACAĞINA İNANIYORUM”

Başkan Gürgöze, “24 Haziran genel seçimlerini olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerini de Cumhur İttifakı’na yaraşır bir şekilde sürdüreceğimize inanıyorum. Bugün de kendilerini, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ağırladık. MHP İl Başkanı sayın Semih Işıkver ve yönetim kurulu üyelerine Seçim Koordinasyon Merkezimize yapmış oldukları nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

“MEMLEKETİMİZ İÇİN HAYIRLI OLAN OLSUN”

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ise AK Parti’ye yaptığı ziyaret ile ilgili yaptığı değerlendirmede bulundu. Başkan Işıkver, “ AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Rabbim memleketimiz için hayırlı olanı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER