Alpay GÖKÇE; "Müracaatlar partimize şahsen yapılacak"

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Alpay Gökçe, partilerinin 31 mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimler için start verdiklerini duyurdu.

Alpay GÖKÇE; "Müracaatlar partimize şahsen yapılacak"

BBP İl Başkanı Alpay Gökçe, 31 mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimlerde yol haritalarını  belirlediklerini ifade ederek, “6-7 ekim tarihlerinde Ankara’da yapmış olduğumuz 2019 yerel seçimleri istişare toplantısında almış olduğumuz karar ile Büyük Birlik Partisi olarak 31 mart yerel seçimlerine tüm yurt genelinde girme kararı aldık” dedi.

MÜRACATLAR;  PARTİMİZE ŞAHSEN YAPILACAK”

Parti olarak yerel seçimler adına çalışmalarının başladığına dikkat çeken Başkan Gökçe, “Bu karar neticesinde ülkemizin tüm İl, ilçe ve beldelerinde belediye başkanlığına keza belediye meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliğine adaylar gösterilecektir. Gerek parti içi kadrolarımızdan gerek ise parti dışından partimizden il, ilçe, belde, il genel meclisine, belediye meclis üyeliğine aday olmak isteyen tüm gönüldaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır. Müracaatlar partimiz İl teşkilatına şahsen yapılacaktır. Büyük Birlik Partisi 25 yıllık siyasi serüveninde gerçek Anadolu insanının sesi, vicdanı ve duruşu olmuştur. Mecliste temsiliyet hakkının olması ne kadar bu ülke için elzem ve önemli ise yerel bazda da temsiliyet hakkının olması elzemdir. Büyük Birlik kadroları bu ülkenin emniyet kemeri, can simididir. Kâh dağlarda siperlerde Alp’ce bir duruş kâh taşradaki çileli insanların Eren’ce sesidir. O nedenle verilecek destek partimizden ziyade halkın kendi bekâsına ve milli çıkarlarına olacaktır.  Bu duygu düşüncelerle sürecin önce ülkemize, devletimize sonra partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER