Ağar’dan Şerifoğulları’na destek ziyareti

İçişleri ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar, AK Parti Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları’nın Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. 

Ağar’dan Şerifoğulları’na destek ziyareti

Kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Ağar, vatandaşlarla uzun süre sohbet etti. Ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapan Ağar, “5. sırada bizim çok değer verdiğimiz bir kardeşimiz var. Ben futbola olan ilgimden dolayı daha önce de kendisini tanıyordum. Burada yakından tanıdıkça daha da çok sevdim. Mutlaka da kazandırılması gereken bir kardeşimiz. Aşırı gayret göstermemin bir sebebi de Şahin kardeşimizdir. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak kalan şu iki haftayı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Canla başla çalışarak, ulaşabileceğimiz her yere mutlaka ulaşmamız gerekiyor” dedi. 

AK Parti Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Türk siyasetinin önemli isimlerinden Sayın Mehmet Ağar’a desteğinden ve şahsıma söylediği güzel sözlerden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Ağar’ın da dediği gibi önemli bir seçimin arifesindeyiz. Bizler seçimin öneminin farkında olacak şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Elazığ halkı sabırsızlıkla 24 Haziran’ı bekliyor. Biz hep milletimize inandık, güvendik. Sözü de kararı da milletimize verdik. İnşallah 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaşmada önemli bir kilometre taşı olarak gördüğümüz 24 Haziran seçimlerini başarıyla tamamlayarak Meclise güçlü bir kadroyla gireceğiz. Ben ziyaretlerimizde şahsıma ve partimize gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. 

Günışığı Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER