Muhtarlara Sağlık Semineri!

Elazığ’da muhtarlara sağlık semineri verildi.

Muhtarlara Sağlık Semineri!

Elazığ’da muhtarlara sağlık semineri verildi.

Medical Park Elazığ Hastanesi tarafından mahalle muhtarlarına yönelik sağlık semineri verildi. Seminerde muhtarlara Dahiliye hekimi Uzm. Dr. Ahmet Cihangiroğlu tarafından Diyabet ve Üroloji hekimi, Doç. Dr. Namık Kemal Hatipoğlu tarafından ise Prostat kanseri hakkında bilgiler verildi.

Yaklaşık 2 yıldır muhtarla birlikte çalıştıklarını belirten Hastane Genel Müdür Yardımcısı Seden Özkan, “Muhtarlarımız bizim için çok önemli. Onların sayelerinde birçok sağlık hizmetini kendilerine ve kendileri aracılığıyla vatandaşlarımıza en hızlı bir şekilde aktarabiliyoruz. Muhtarlarımız her dönemde bize destek veriyor. Bizimde kendilerine desteğimiz sonsuzdur. Bugünde muhtarlarımız için bilgilendirici bir sağlık semineri düzenledik. Kendilerine Uzm. Dr. Ahmet Cihangiroğlu diyabet ve Doç. Dr. Namık Kemal Hatipoğlu tarafından prostat kanseri hakkında bilgilendirici bir seminer verildi” ifadelerini kullandı.

Hastane Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere, Genel Müdür Yardımcısı Seden Özkan, Hastane Kurumsal İletişim Müdürü Esin Yamaç Erten ile mahalle muhtarları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER