Elazığ Yine Gündemin İlk Sıralarında! #ComeToElazığ

Elazığ Valiliği ve ETÜDER iş birliğiyle başlatılan ve sosyal medyada büyük ses getiren “ComeToElazığ” kampanyasının üçüncüsü bu akşam saat 21.00 itibariyle başladı ve 00.00 itibariyle sona erdi. Düzenlen sosyal medya etkinliğinde “ComeToElazığ” Türkiye gündeminde ilk beşe girmeyi başardı.

Elazığ Yine Gündemin İlk Sıralarında! #ComeToElazığ

Elazığ Valiliği ve ETÜDER organizasyonuyla başlayan “ComeToElazığ” kampanyası Elazığ’ın tanıtımı açısından büyük ses getirmişti. İlki Ağustos ayının 23. Gününde gerçekleştirilen kampanya kapsamında Twitter’da oluşturulan “ComeToElazığ” ve “ElazığaGel” hashtagleri büyük ses getirmiş ve Elazığ Türkiye genelinde birinci sıraya oturmuştu. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım bundan sonra her ayın 23. Gününde kampanyanın süreceğini belirtmişti. Eylül ayının 23. Gününde de kampanya gerçekleştirilmiş ve Hashtagler yine Türkiye genelinde birinci sıraya yükselmişti.

KAMPANYA SONA ERDİ

“ComeToElazığ” kampanyasının üçüncüsü bugün gerçekleştirildi. Saat 21.00’dan gece 24’e kadar sosyal medya Twitter’dan “ComeToElazığ” ve “ElazığaGel” hashtagleri atılarak Elazığ paylaşımları yapıldı.

   

    

 

 

Elazığ Son Haber

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER