Eczacılar iftarda buluştu

Ramazan ayının başlamasıyla birçok kamu kurum, kuruluş, dernek ve oda iftar programları düzenliyor. Önceki akşam da Eczacılar Odası tarafından düzenlenen iftarda eczacılar bir araya geldi.

Eczacılar iftarda buluştu

Ramazan ruhunu yaşatmak adına her yıl düzenli olarak düzenlenen iftar programları bu yıl da aynı şekilde devam ediyor. Eczacılar Oda tarafından düzenlenen iftar programına yüzlerce eczacı ailesiyle birlikte katıldı. Eczacılar hem kendi meslektaşlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu hem de keyifli bir iftarın tadını doyasıya yaşadılar.

‘SAĞLIK, SIHHAT VE AFİYET DİLİYORUM’

Ramazan ayının bütün İslam Alemi’ne hayırlı olmasını dileyen Eczacılar Odası Başkanı Mehmet Ulaş Güler, “Bu yıl idrak ettiğimiz Ramazan ayının öncelikle tüm vatandaşlarımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bizde bugün eczacılar olarak, birlikte iftarı idrak etmek amacıyla bir araya geldik. Tüm meslektaşlarımızla bir aradayız. Ülkemizin bugünlerde birlik ve beraberliğe büyük bir ihtiyacı var. Ramazanın ruhunda birlik ve beraberlik var. Bizde meslek arkadaşlarımızla bir araya gelerek birlikte olmanın keyfini çıkarıyoruz. Tüm vatandaşlarımıza sağlık, sıhhat ve afiyet diliyorum. Ramazan ayımız tekrar herkese hayırlı olsun” açıklamalarında bulundu.

Elazığ Fırat Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER