Vali GAKGO'dan, Afrin gazimize moral ziyareti

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Afrin gazimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Buğra Kaan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak Afrin gazimize moral verdi.

Vali GAKGO'dan, Afrin gazimize moral ziyareti

Vali Çetin Oktay Kaldırım, bir bürokrat gibi sadece makamında oturarak işlerini yürütmüyor ve sürekli  vatandaşın yanında olarak onların sorunlarını dinleyerek  hemşehrilerimizin gönlüne dokunmasını biliyor.  Sık sık şehit ailelerimizle de bir araya gelen ve şehitlerimizin emanetleri ile yakından ilgilenen Vali Kaldırım geçtiğimiz günde Afrin gazimizin yanına giderek onun halini ve hatırını sormayı ihmal etmedi.

AFRİN GAZİMİZE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

 Her platformda vatandaşların gönlünü kazanan Vali Kaldırım, geçtiğimiz günde gazimize gerçekleştirdiği ziyaretle gazimizin gönlünü kazandı.  Bu ziyareti sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan Vali Kaldırım, “”Zeytindalı Harekatı kapsamında Afrin’de gerçekleşen operasyon sonucunda yaralanan Kahraman Gazimiz J. Astsb. Kd. Çvş. Buğra Kaan ve ailesini evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulunduk” dedi.  Ziyaret sırasında çektirilen fotoğrafta  Afrin gazimizin ziyaretten ne denli mutlu olduğunu da yansıttı.

Kübra TÜRKAN

Elazığ Fırat Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER