Tekataş, Van BBSK Yönetim Kurulu'na Seçildi

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Van Büyükşehir Belediye Spor Yönetim Kuruluna seçildi.

Tekataş, Van BBSK Yönetim Kurulu'na Seçildi

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Van Büyükşehir Belediye Spor Yönetim Kuruluna seçildi.
VASKİ Genel Müdürlüğüne atanmasından bu yana 10 ay bibi kusa bir süre geçmesine rağmen gösterdiği üstün çalışma azmi, uygulamaya aldığı projeler ve gösteridiği başarı ile anılan Ali Tekataş, bu başarısını Van Büyükşehir Belediye Spor Yönetimine seçilerek bir kez daha ispatladı.
VASKİ Genel Müdürlüğüne atanmasından bu yana herkesin ve herkesimin övgüyle bahsettiği, halkla iç içe ve sürekli sahada olması ile  Van’a yepyeni bir vizyon kazandıran Ali Tekataş, Van Büyükşehir Beyediye Spor Yönetimine seçilerek burada da Van’ın sporda isminin duyurmasına ve sporun gelişmesine de katkı sunacak.
Van’da  başta Arıtma Tesisi, Akdamar Adasına tarihinde ilk kez tatlı su götürme projeleri kurumu ilk kez kara geçirmesi ve daha birçok prestijli dev projelere imza atan VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, yıllardır yapılmayanı yapan ve gönülllerde yer alan bir bürokrat olarak sevildi.
Halk ile de el ele gönül gönüle olan Tekataş, başarısını projeleri gerçekleştermenin yanı sıra halk ile kurduğu sıcak diyalog ve temas ile de gösteriyor.
Vaan Büyükşehir Belediye Yönetiminde VASKİ Genel Müdürünün Yönetim Kurulunda yer alması Vanlılarda ayrı bir heyecan meydana getirdi.
Yeni yönetim ile beraber yepyeni bir rüzgarı arkasına alan Van Büyükşehir Belediye Spor’un yeni yönetiminde VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş’ın hem futbulun içinden gelen biri olması hem de Van’da basın ile yapılan centilmenlik maçlarında halen top koşturması büyük beğeni topluyor.
Yıllardır şampiyonluk hayali kurararak bir üst ligi çıkmayı hayal eden Vanspor, bu yıl Spor Toto 3. Lig 2.grupta mücadele edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER