Taraftarlardan karşılama organizasyonu

Transfer tahtasını açan ve saatler kala transferlere imza attıran Elazığspor’da bordo-beyazlı taraftarlar, bu süreçte önemli katkılar sunan isimlere, yarın saat 10:15’te karşılama organizasyonu yapacak. Milliyetçi Elazığsporlular Taraftar Grubu Başkanı Muhammed Arslan; “Milliyetçi Elazığsporlular olarak Sayın valimiz ve ETSO başkanımızı karşılamak için Elazığ Havalimanı’na gideceğiz. Sayın valimiz, sayın ETSO başkanımız, eski başkanlarımız ve özellikle Tetiş Yapı’ya ki kendileri büyük bir fedakarlık yaptılar çok teşekkür ediyoruz. Yeni sponsorumuz Birevim’i de unutmamak gerekir. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.”dedi.

Taraftarlardan karşılama organizasyonu

Birevim Elazığspor camiasında moraller yerinde. Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın büyük gayretleriyle son gün transfer tahtası açılırken,  saatler kala da transferler gerçekleşmişti. Bu süreçte Vali Kaldırım’ın yanı sıra sürece Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve ETSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar da önemli katkılar sunmuştu.

“BİRLİK VE BERABERLİK ÖRNEĞİ SERGİLENDİ”

Camiayı sevince boğan çalışmalarıyla kahramanlaşan Vali Çetin Oktay Kaldırım yarın 10:15 uçağıyla ilimize gelecek. Edinilen bilgilere göre Elazığspor taraftarları da Vali Çetin Oktay Kaldırım’ı karşılamaya Elazığ Havalimanı’na gidecek. Transfer tahtasının açılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Milliyetçi Elazığsporlular Taraftar Grubu Başkanı Muhammed Arslan; “Milliyetçi Elazığsporlular olarak Sayın valimiz ve ETSO başkanımızı karşılamak için Elazığ Havalimanı’na gideceğiz. Elazığspor Kulübü zor ve meşakkatli bir süreçten alnının akıyla çıktı. Bu süreçte emek veren kim varsa hepsine taraftarlar olarak teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik örneği sergilenerek bütün Elazığlıları sevince boğdular. Sayın valimiz, sayın ETSO başkanımız, eski başkanlarımız ve özellikle Tetiş Yapı’ya ki kendileri büyük bir fedakarlık yaptılar.  Yeni sponsorumuz Birevim’i de unutmamak gerekir. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER